ETS 2 konvoy

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Çok kazanıyor olabilirler ancak bununda bir bedeli oluyor abi sonuç olarak. Ne kadar kazanıyorsan o kadar yola gitmen gerekiyor ve sonucunda özel hayatın o kadar az oluyor vs vs..
Ek olarak şunu ekleyeyim eğer bilgisayarınız çok iyi değilse kabin içi aksesuar paketini almamanızı öneririm. Tahmin ettiğinizden çok daha fazla fps düşürüyor.
Aynen öyle. Bir yola çıkıyorlar 1 hafta 10 gün duruma göre eve gelemiyorlar. Daha uzak yerlere gidenler ise çok daha fazla uzun süre ayrı kalıyor evinden barkından. Yaz-kış tırın içinde uyuyorsun, bazen altına geçip gölgede yatıyorsun. Şoförün ya da elemanın varsa işine senin kadar özenmiyor gerekirse her şeye sen koşturuyorsun falan bu iş adamı erken yaşlandırıyor orası muhakkak.

Kabin içi aksesuar paketini satın almak gerekiyor sanırım. Ben satın almadığım için kullanmıyor zaten. Ama almış olsam pc kasmazdı sanırım.

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
Aynen öyle. Bir yola çıkıyorlar 1 hafta 10 gün duruma göre eve gelemiyorlar. Daha uzak yerlere gidenler ise çok daha fazla uzun süre ayrı kalıyor evinden barkından. Yaz-kış tırın içinde uyuyorsun, bazen altına geçip gölgede yatıyorsun. Şoförün ya da elemanın varsa işine senin kadar özenmiyor gerekirse her şeye sen koşturuyorsun falan bu iş adamı erken yaşlandırıyor orası muhakkak.

Kabin içi aksesuar paketini satın almak gerekiyor sanırım. Ben satın almadığım için kullanmıyor zaten. Ama almış olsam pc kasmazdı sanırım.
Şöyle diyeyim en yüksek ayarlarda 140 küsür fps alırken kabin içinden bu dlc ile tam bir kamyoncu olduktan sonra(ışık paketi gibi bir şey gelirse daha bi tam olacak) 100lere kadar düştüğü oldu. Aynı şekilde İskandinavya dlcside çok fazla detay ve kaplama içerdiğinden fpsde olumsuz etkilere neden oluyor. Bunları göz önünde bulundurup ona göre almanızı tavsiye ederim.
Bir ara toplanılırsa otopark ekibi olarak konvoy yapalım zevkli olur:D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şöyle diyeyim en yüksek ayarlarda 140 küsür fps alırken kabin içinden bu dlc ile tam bir kamyoncu olduktan sonra(ışık paketi gibi bir şey gelirse daha bi tam olacak) 100lere kadar düştüğü oldu. Aynı şekilde İskandinavya dlcside çok fazla detay ve kaplama içerdiğinden fpsde olumsuz etkilere neden oluyor. Bunları göz önünde bulundurup ona göre almanızı tavsiye ederim.
Bir ara toplanılırsa otopark ekibi olarak konvoy yapalım zevkli olur:D
Bakalım müsait bir zamanım olursa yapabiliriz inşaallah :)

trkskbn

Profesör
Beta Programı
21 Eki 2016
377
807
1,895
KacakTV adminin videolarını izliyorum adam GTX 770 kullanıyor fpssi bile oynamıyor en kalabalık yerde. AMD almayın aldırmayın panpalar.
Benim eski bilgisayarımda da Nvidia vardı. Aynı şey onda da oluyordu. En kalabalık yerde fps oynamaması saçma bir şey. Şu an GTX1070 kullanıyorum onda bile kalabalık ortama girdiğim zaman fps oynuyor. Tahminimce fps kilidini aktifleşmiştir.

selimcicekyurt

Selim
Profesör
10 Eyl 2016
774
1,146
2,320
23
İstanbul
Marka
Opel
Benim eski bilgisayarımda da Nvidia vardı. Aynı şey onda da oluyordu. En kalabalık yerde fps oynamaması saçma bir şey. Şu an GTX1070 kullanıyorum onda bile kalabalık ortama girdiğim zaman fps oynuyor. Tahminimce fps kilidini aktifleşmiştir.
Ya oynasa bile 30'un altına düşmüyor akıcı görüntü bozulmuyor. Neyse artık bidahakine kesinlikle AMD almıycam ama. Arada deli damarım tutup 1080ti alasım geliyor.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,284
21,706
5,320
26
Avcılar-Darıca
Ya oynasa bile 30'un altına düşmüyor akıcı görüntü bozulmuyor. Neyse artık bidahakine kesinlikle AMD almıycam ama. Arada deli damarım tutup 1080ti alasım geliyor.
Rotterdam'da onunda dayanacağını düşünmüyorum :D Çok ani aşırı yüklenme oluyor server'da kaldırmıyor pc'de :D

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Reis al sende bir pc
edit:ETS için öyle aman aman bir pc ye gerek yok zaten konvoy yapıldığı zaman kalabalık yerlerde takılmıyoruz sıkıntı olmuyor ben benim emektarla bile oynayabiliyordum.

benim pc ile de oynayabiliyordumda bişiler oldu oynayamıyorum. Neyse bi bakıma sokayım bakalım ya...

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
KacakTV adminin videolarını izliyorum adam GTX 770 kullanıyor fpssi bile oynamıyor en kalabalık yerde. AMD almayın aldırmayın panpalar.
Ben de R9 390 kullanıyorum. Monitörüm 1080p, her şey en yükseğin yükseğinde ve ölçeklentirme %400'de. Bu da oyunun 4K işlenip bana 1080p olarak gösterildiği anlamına geliyor. Sonuçsa her şeyin çok daha keskin olması. AA dahil en yüksek ayarlar + %400 ölçeklendirme olunca bazı şehirlerde bir bedeli oluyor. Bahsettiğiniz kişi ölçeklendirmeyi %400'de kullanmıyordur muhtemelen.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,371
46,068
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bugün Ets 2 Scandinavia dlc'sini satın aldım. Lanet, daha önce kaydettiğim ve 55 küsür seviyeye geldiğim profilime bu dlc eklenmiyor. Yeni profil açmak zorunda kaldım yeni harita dlc'siyle oynayabilmek için. Bütün emekler gitti. Neyse artık yeni profile kasacağız.

Onay Kalkan

Profesör
8 Eyl 2016
415
749
1,695
29
Sakarya
Marka
Hyundai
Bugün Ets 2 Scandinavia dlc'sini satın aldım. Lanet, daha önce kaydettiğim ve 55 küsür seviyeye geldiğim profilime bu dlc eklenmiyor. Yeni profil açmak zorunda kaldım yeni harita dlc'siyle oynayabilmek için. Bütün emekler gitti. Neyse artık yeni profile kasacağız.
Böyle olmaması gerekiyordu. Çok ilginç.

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,284
21,706
5,320
26
Avcılar-Darıca
Nasıl oldu abi o iş. Bende DLC'leri sonradan aldım normal girdim oynadım save'e bir şey olmadı :/

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım