ETS 2 konvoy

Diaspolis

Panpa
Destekçi
Beta Programı
27 Ara 2017
2,557
1
5,978
4,270
haydaaa benim için de mi kapandı defter yoksa, üzdü
Edit: tamam kapanmamış sanırım düşük ayarlarda oynamaya çalışırız artık yine :D

Son düzenleme:

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
zamanında dx9 olarak çok iyi ekran kartları alabilirken 11li dandik kart almıştım, ekmeğini yiyelim artık :D

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,912
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Maalesef Dx9 desteği bırakıldı. Artık oyun bu sürüm ile uyumlu olmayacak. Üzüldüm senin adına. İnşaallah buna uygun geliştirmeler yapabilirsin bilgisayarında.
dx9 u bile düşük ayarlarda açıyordu abi öğrenci adamız pc yi geliştirme maalesef mümkün görünmüyor yazdan kalan bir miktar para var ama onuda üzerine part time çalışırak biraz daha biriktirip babamı düşük bütçeli araba almaya ikna etme müzakerelerini başlatmam lazım :D ama oyun açısından sevindim hakediyordu hilmi şahin i izlemeye devam...

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
dx9 u bile düşük ayarlarda açıyordu abi öğrenci adamız pc yi geliştirme maalesef mümkün görünmüyor yazdan kalan bir miktar para var ama onuda üzerine part time çalışırak biraz daha biriktirip babamı düşük bütçeli araba almaya ikna etme müzakerelerini başlatmam lazım :D ama oyun açısından sevindim hakediyordu hilmi şahin i izlemeye devam...
Yani maddi durum tabi ki hep sorun ama masaüstü bilgisayar kullanıyorsan, sistemin de izin verirse dx12 destekli güncel ve ortalama bir ekran kartıyla durumu çözebilirsin belki. 500-600 liraya bile en kötü 2GB'lık ekran kartları bulunabiliyor. Sen bilirsin tabi yinede. Hayırlısı olsun inşaallah.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,912
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yani maddi durum tabi ki hep sorun ama masaüstü bilgisayar kullanıyorsan, sistemin de izin verirse dx12 destekli güncel ve ortalama bir ekran kartıyla durumu çözebilirsin belki. 500-600 liraya bile en kötü 2GB'lık ekran kartları bulunabiliyor. Sen bilirsin tabi yinede. Hayırlısı olsun inşaallah.
pc nin özelikleri çöp abi tek bir parçayla kurtarılacak gibi değil 32bit diyim gerisini sen düşün en azından 8 yıldır ayakta onada şükür aklıma 1.35 de oyuna devam etsek yinede dx11 sıkıntı çıkarır mı acaba diye bir soru geldi neyse bir kılıf uydurmaya çalışacağım olmadı yapacak bir şey yok

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
pc nin özelikleri çöp abi tek bir parçayla kurtarılacak gibi değil 32bit diyim gerisini sen düşün en azından 8 yıldır ayakta onada şükür aklıma 1.35 de oyuna devam etsek yinede dx11 sıkıntı çıkarır mı acaba diye bir soru geldi neyse bir kılıf uydurmaya çalışacağım olmadı yapacak bir şey yok
O zaman yeni nesil bir ekran kartı da işe yaramaz. Neyse, ets kendini steam üzerinden otomatik olarak güncelleyecektir. Sen güncellemeler kısmından elle 1.35 güncellemesini seçersen onu yükler, onda kalır diye düşünüyorum. O zaman o şekilde oynamaya devam etmek mümkün olabilir.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,912
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
O zaman yeni nesil bir ekran kartı da işe yaramaz. Neyse, ets kendini steam üzerinden otomatik olarak güncelleyecektir. Sen güncellemeler kısmından elle 1.35 güncellemesini seçersen onu yükler, onda kalır diye düşünüyorum. O zaman o şekilde oynamaya devam etmek mümkün olabilir.
benim pc arkadaşlardaki kendisinde daha iyi pclerin açamadığı bir kaç oyunu açmıştı belki bir sürpriz yapar bana :D

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
F Max modunun ilk oynanis videosu cikti. Mod bu ay icinde sunulacak. Bu arada cekici sesleri SCS'nin kendi ses motorundan alinmis. F max'in kendi sesi degil. Aracin orjinal sesi hala hazirlaniyor. Bitince tekrar bir oynanis videosu cekilecekmis.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,809
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
harika, harika. gördüğüm en detaylı özel yapım mod oldu. bence bu mod lisanslanır. bu kadar emek harcanan ve içerideki en ufak detaylara kadar çalışılan mod boşa gitmez. zaten ford'un pazarlama ekibi dahil takip ediyor simulasyon turk ve mod görüntülerini sürekli.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,853
26,182
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bu Dx11 işi ekran kartı destekleyenler için baya iyi olmuş. Ben normalde single playerda şehir içlerinde geceleri 15fps lerde sürünürken bu ilk geçiş döneminde 25-30 lara çıkmıştı fps. Tam geçiş yapıldıktan sonra biraz daha yükselmiş. Gündüz farsız durumlarda 40fps yi geçiyo ki ben bunu multiplayerda etrafım bomboşken göremezdim

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,648
2,912
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
kendisiyle 5000 kmyi devirdik iç dış gayet güzel yapılmış kullanmaya gelecek olursak yüke hiç gelmiyor direk C vitese alıyor ve yol sesini biraz fazla alıyor gibi geldi bana ama sürmesi zevkli
ets2_20191016_171421_00.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,201
45,790
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
F Max modu 29 Ekim'de çıkıyor beyler. Hayırlı uğurlu olsun.

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
1.36 güncellemesi gelince benim pc ets2 açmayacak :/ e tabi doğal olarak TR'yi de oynayamayacağım. Ulan directx 11.1 bizi bitirdin beee...

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Promods ile yetiniyoruz simdilik. Eger kurmus, oynayan varsa birlikte izlanda'nın soğuk ve buzlu yollarında gezebiliriz :d

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım