ETS 2 konvoy

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
1.36 güncellemesi gelince benim pc ets2 açmayacak :/ e tabi doğal olarak TR'yi de oynayamayacağım. Ulan directx 11.1 bizi bitirdin beee...
Maalesef öyle. Ama 1.35 güncellemesinde kalarak F max modunu oynayabilirsiniz. Ayrıca Road to the black sea haritasını oynayamasanız bile 1-2 sayfa önce paylaştığım Türkiye'nin 61 ilinin bulunduğu Türkiye harita modunu da indirip F max'le beraber oynayabilirsiniz.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
aynen onu kast etmiştim. Yıl sonu olduğunu okumuştum, onunla birlikte keyifli olur. İstanbul Avrupa yakasından yola çıkıp Avrupa'ya yük taşımak epey keyifli olacak bence.
Aslında en azından İstanbul'un tamamını ekleseler iyi olurdu diye ümit ediyordum ama bu kadarına da şükür. Bundan sonra inşaallah devamı gelir Türkiye'nin. F max ve harita genişlemesi ile oyun başka bir boyut alacak hayırlısıyla.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Aslında en azından İstanbul'un tamamını ekleseler iyi olurdu diye ümit ediyordum ama bu kadarına da şükür. Bundan sonra inşaallah devamı gelir Türkiye'nin. F max ve harita genişlemesi ile oyun başka bir boyut alacak hayırlısıyla.
SCS nin bunu dikkate alması lazım. İstatistiklere, oyunun oynandığı lokasyonlara baksa zaten TR yi eklemeli :) Ruslar da çok oynuyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
SCS nin bunu dikkate alması lazım. İstatistiklere, oyunun oynandığı lokasyonlara baksa zaten TR yi eklemeli :) Ruslar da çok oynuyor.
Aslında Trakya'nın bu yeni harita dlc'si ile eklenmesi bile bizi dikkate aldıklarının bir göstergesi. Eğer Türkiye'den daha çok steam üzerinden oyun ve paket satın alan olursa, forumlarda, topluluklarda Türkler daha fazla aktif olursa Türkiye haritası daha da genişler.

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
kesinlikle katılıyorum. Bizimkiler çok oynuyor ama çoğunluğu da mod'lar olduğu için SCS bundan doğrudan para kazanmıyordu. Ama bu haritayı herkes bir şekilde alır bence.
Ayrıca ayrıntı olarak da gerçekten çok iyi. Ben daha önce başka bir şehirde bu kadar şehre özel detay görmemiştim. O bayağı keyifli olacak.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Fmax ı mod olarak değilde orijinal olarak getirseler çok iyi olur Ne kadar iyi olursa olsun modlar orjinalin yerini tutmuyor benim gozumde(harita modları hariç)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Dün promods indirip kurayım dedim. Oyunda ki tüm harita dlc'lerine sahipken %88 oranında keşfettiğim yollar, promods'u kurunca %37'ye düştü. O kadar büyük bir haritaymış ki neredeyse oyunu hiç oynamamışım, yolları hiç keşfetmemişim gibi oldu. DirectX 9'da kalmak zorunda olanlara tavsiyem promods + F max indirip o şekilde oynamaya devam etmeleri. Hem artık promods'a multiplayer desteği de geldi. En azından oyun hala eğlenceli kalır.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Dün promods indirip kurayım dedim. Oyunda ki tüm harita dlc'lerine sahipken %88 oranında keşfettiğim yollar, promods'u kurunca %37'ye düştü. O kadar büyük bir haritaymış ki neredeyse oyunu hiç oynamamışım, yolları hiç keşfetmemişim gibi oldu. DirectX 9'da kalmak zorunda olanlara tavsiyem promods + F max indirip o şekilde oynamaya devam etmeleri. Hem artık promods'a multiplayer desteği de geldi. En azından oyun hala eğlenceli kalır.
onları indirmek insanın ömründen ömür alıyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
onları indirmek insanın ömründen ömür alıyor
Tanesi 250 mb'dan 7 tane dosya. Aslında çok değil. Toplamda 1.7 GB falan ediyor. Artık 1.36 ve üstüne güncelleme desteği almayacağınız için promods sitesinden 1.35'le uyumlu bu sürümleri indirin ki yarın öbür gün 1.36 tamamen gelince bu sefer isteseniz de bulması güçleşebilir.

Son düzenleme:

Akın

Panpa
Beta Programı
9 Eyl 2016
3,364
7,203
4,970
İstanbul-Tunceli
Marka
Yok
Promods indirmek dx11 desteklemeyen pcler için bence de mantıklı olur zaten normal dlc olmadan oynuyordum biraz sıkıldım yollardan

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
Tanesi 250 mb'dan 7 tane dosya. Aslında çok değil. Toplamda 1.7 GB falan ediyor. Artık 1.36 ve üstüne güncelleme desteği almayacağınız için promods sitesinden 1.35'le uyumlu bu sürümleri indirin ki yarın öbür gün 1.36 tamamen gelince bu sefer isteseniz de bulması güçleşebilir.
hergün 1 tanesi indirmen gerikiyor vs. bi de her harita dlc sini istiyormuş

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Eğer Opera kullanıyorsanız VPN ile de (biraz uzun sürer ama) indirebilirsiniz sayfa hata verdiğinde.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,193
45,771
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Yalnız promods için tüm harita dlcleri olması gerekiyor diye biliyorum.
Ee tabi her güzelin bir kusuru vardır :D Ama ets'yi orjinal ve düzenli oynayan birisinin harita dlc'lerini zaten alması gerekiyor bence. Neticede pahalı şeyler de değil. Öğrenci harçlıklarıyla bile alınabilecek düzeyde.

Son düzenleme:
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım