ETS 2 konvoy

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
@muhammed37 Bu arada 1.36 ile beraber oyunun bazı grafik ayarları çeşitlendirildi. Mesela grafik ayarları bölümünde eskiden sadece açık kapalı şeklinde seçilebilen bazı ayarlar düşük, orta, yüksek şeklinde seçilebilir hale getirildi. Kasma, donma gibi şeyleri bu ayarları kendince deneyerek halletme imkanın da olabilir. Grafik ayarlarına detaylıca bakarsan iyi olur.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
@muhammed37 Bu arada 1.36 ile beraber oyunun bazı grafik ayarları çeşitlendirildi. Mesela grafik ayarları bölümünde eskiden sadece açık kapalı şeklinde seçilebilen bazı ayarlar düşük, orta, yüksek şeklinde seçilebilir hale getirildi. Kasma, donma gibi şeyleri bu ayarları kendince deneyerek halletme imkanın da olabilir. Grafik ayarlarına detaylıca bakarsan iyi olur.
peki bu mesajı 1.35 e tekrar güncelledikten sonra görmem..

• Haha
Tepkiler: Cenk

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
yarın dlc lerde iyi indirim olursa eksik haritalarıda alıp promods u indireyim nolur nolmaz en azından 1.35 promods devam ederiz
Olabilir. Zaten her ne olursa olsun bu oyunu seven ve düzenli oynamaya çalışanların ilk yapması gereken tüm harita dlc'lerini almak. Hatta promods'u kesinlikle kurmak. Ben şimdiye kadar promods'u kurmakta geç kaldığım için çok pişmanım. Normal harita artık zevk vermiyor promods'un kalitesini gördükten sonra.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Olabilir. Zaten her ne olursa olsun bu oyunu seven ve düzenli oynamaya çalışanların ilk yapması gereken tüm harita dlc'lerini almak. Hatta promods'u kesinlikle kurmak. Ben şimdiye kadar promods'u kurmakta geç kaldığım için çok pişmanım. Normal harita artık zevk vermiyor promods'un kalitesini gördükten sonra.
harita modları çok kaliteli oluyor özellikle south region map efsane bunları oynadıktan sonra normal haritadan insan zevk alamıyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
f max ve tesla semi oyuna orjinal olarak gelse çok iyi olur tabi scs range t gibi 5-6 yıl sonra belki getirir...
Mod gerçeği kadar kaliteli. Hatta Man, eski renault ve Mercedes'ten daha kaliteli şuan emin olun. Oyuna gelmesi meselesi de lisanslama, çizim, oyuna aktarım v.s derken bir çekicinin gelmesi en az 1 yıldır. O yüzden bunlar uzun işler. Şimdilik modlarla devam.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,857
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Mod gerçeği kadar kaliteli. Hatta Man, eski renault ve Mercedes'ten daha kaliteli şuan emin olun. Oyuna gelmesi meselesi de lisanslama, çizim, oyuna aktarım v.s derken bir çekicinin gelmesi en az 1 yıldır. O yüzden bunlar uzun işler. Şimdilik modlarla devam.
hocam ben mod araçlara pek ısınamıyorum ne zaman kullansam yapmacık geliyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,107
45,654
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
hocam ben mod araçlara pek ısınamıyorum ne zaman kullansam yapmacık geliyor
Zaten ets'de bu zamana kadar detayları çok iyi olan, cidden kaliteli bir araç modu pek çıkmadı diye biliyorum. Eğer psikolojik olarak böyle bakmıyorsan dediğim gibi salı günü f max çıkınca göreceksin ne kadar kaliteli olduğunu. Scs'nin kendi çekicilerinin hemen hemen çoğunda ölçeklendirme %100 iken kadranları okunmuyor. Rakamlar hep bulanık oluyor. F max de bu bile gayet iyi seviyede gözüküyor. Dediğim gibi çıksın kendin de değerlendirirsin.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım