ETS 2 konvoy

Reddington

Panpa
15 Eki 2016
1,808
1
4,131
3,770
İstanbul
Marka
MINI
Dün ben de F-Max'i kurudm. Galeriyi kurunca bir kaç defa oyundan atma yaptı. Galeriyi kaldırıp kullandım. Aracın detayları, dinamikleri çok başarılı. SCS'nin orjinal lisanslı yaptığı tırlardan gerçekten farksız. İçerideki tüm detaylar aktif ve çalışıyor.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
arkadaşlar promods u kurdum mod klasöründe sadece def dosyası vardı onu aktif ettim oyundan attı sebebi ne olabilir?
Belgelerde ki mod klasorunde 6 ya da 7 tane dosya olmali def ile beraber. Bunlari 7zip ile cikarman gerekiyor rar ile degil. Indirdigin haritalarin hepsini mause ile komple seciyorsun sonra uzerine sag tiklayip 7zip ile cikariyorsun. Rar dosyalari gibi harita partlarini tek tek cikarmayacaksin.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Belgelerde ki mod klasorunde 6 ya da 7 tane dosya olmali def ile beraber. Bunlari 7zip ile cikarman gerekiyor rar ile degil. Indirdigin haritalarin hepsini mause ile komple seciyorsun sonra uzerine sag tiklayip 7zip ile cikariyorsun. Rar dosyalari gibi harita partlarini tek tek cikarmayacaksin.
Abi benim dosyalar scd uzantılı indi

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynen rar olarak inmedi direk scs uzantılı indi
Nasil indirilip yuklenecegi promods sitesinde yaziyor. Youtube'da da var kisa anlatimli. Ilk mesajimda dedim ya onlar rar uzantili dosyalar degil. 7zip programini indirip kuracaksin. Ilk inen def dosyasi haricinde diger indirdigin sıkıstırılmıs dosyalarin hepsini mause ile secip sag tiklayip pcye yukledigin 7zip secenegi uzerinden tipki rarda oldugu gibi cikaracaksin. Inen dosyalar scs uzantili cikarmaya gerek yok direkt atayim diye bir sey yok. Promodsun sitesinden yahut youtubedan nasil indirilecegine bir bak.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Aynen rar olarak inmedi direk scs uzantılı indi
Burada anlatiyor dosyalari indirdikten sonra ne yapacagini. Indirdigin 7 tane harita dosyasinin hepsini ayni anda secip uzerine sag tiklayip 7zip ile cikaracaksin. Ondan cikan dosyalar ile def dosyasini mod klasorune atacaksin. Defi cikarmaya gerek yok o zaten direkt mod klasorune atmaya hazir halde inmis oluyor.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Burada anlatiyor dosyalari indirdikten sonra ne yapacagini. Indirdigin 7 tane harita dosyasinin hepsini ayni anda secip uzerine sag tiklayip 7zip ile cikaracaksin. Ondan cikan dosyalar ile def dosyasini mod klasorune atacaksin. Defi cikarmaya gerek yok o zaten direkt mod klasorune atmaya hazir halde inmis oluyor.
İzlediğim başka videoda rar daki scs uzantili klasörleri çıkarıp direk mod klasörüne atın demişti de bende direk scs inince öyle attım tamam 7zip indirip hallederim

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
İzlediğim başka videoda rar daki scs uzantili klasörleri çıkarıp direk mod klasörüne atın demişti de bende direk scs inince öyle attım tamam 7zip indirip hallederim
Sen dosyayi direkt scs uzantili gordugun icin kafan karismis normal. Benim de karismisti ama onlar da sıkıstırılmıs dosyaymis, 7ziple cikarmak gerekiyormus. Oyle yaparsan halledersin zaten.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
promods sorularıyla çok sıktım farkındayım ama bir soru daha soracağım normal haritadan promods şehrine geçtiğimde oyundan atıyor sebebi ne olabilir?

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
promods sorularıyla çok sıktım farkındayım ama bir soru daha soracağım normal haritadan promods şehrine geçtiğimde oyundan atıyor sebebi ne olabilir?
O kadar derinlemesine bilemiyorum. Neticede ben kurdum direkt oynadim. Daha detayli bilgi icin simulasyonturk'un forumunda promods basligina sorarsan daha faydali olur. Ben de bilmediklerimi oraya sormustum.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
Deneyimlemek isteyenler için hafta Sonu ücretsiz haberiniz olsun
Screenshot_2019-11-09-11-38-04-252_com.facebook.katana.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
American Truck hazır oynaması ücretsizken indireyim dedim. Steam kütüphaneme bir baktım yeni oyunlar eklenmiş. Call of duty world at war benim istek listemdeydi. Hala 24 lira fiyatı gözüküyor. Satın almadım ben bunu. Oyun ücretsiz değil ama nasıl benim kütüphaneme eklenmiş ben hiç bir şey anlamadım. 2 farklı oyun daha eklenmiş ( Black Squad ve Transmissions : Element 120 ) onlar ücretsiz. Anlayan varsa beri gelsin.

Ekran Görüntüsü (9).png

Son düzenleme:

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,630
2,856
4,020
İstanbul
Marka
Yok
American Truck hazır oynaması ücretsizken indireyim dedim. Steam kütüphaneme bir baktım yeni oyunlar eklenmiş. Call of duty world at war benim istek listemdeydi. Hala 24 lira fiyatı gözüküyor. Satın almadım ben bunu. Oyun ücretsiz değil ama nasıl benim kütüphaneme eklenmiş ben hiç bir şey anlamadım. 2 farklı oyun daha eklenmiş ( Black Squad ve Transmissions : Element 120 ) onlar ücretsiz. Anlayan varsa beri gelsin.

Ekli dosyayı görüntüle 21890
Şşş üzümü ye bağını sorma

• Haha
Tepkiler: Cenk

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Şşş üzümü ye bağını sorma
Bu steam'de hediye gönder gibi bir şey var. Benim daha önce hiç işim olmadı. Nasıl yapılır bilmem. Steam'de arkadaş listemde kimse de ekli değil. Acep birisi yanlışlıkla hediye mi gönderdi diyeceğim ama bu konuda bilgim olmadığı için mantıklı yorum da yapamıyorum. Hayır öyleyse eğer iade falan edeyim yani milletin hakkına girmeyelim durduk yere. Diğer eklenen 2 oyun zaten ücretsiz onların eklenmesinde bir problem yok.

Toprak

Toprak
Faforitçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
6,824
26,080
5,720
Ankara
Marka
Skoda
Bu steam'de hediye gönder gibi bir şey var. Benim daha önce hiç işim olmadı. Nasıl yapılır bilmem. Steam'de arkadaş listemde kimse de ekli değil. Acep birisi yanlışlıkla hediye mi gönderdi diyeceğim ama bu konuda bilgim olmadığı için mantıklı yorum da yapamıyorum. Hayır öyleyse eğer iade falan edeyim yani milletin hakkına girmeyelim durduk yere. Diğer eklenen 2 oyun zaten ücretsiz onların eklenmesinde bir problem yok.
Hediyelerde sana sorar kabul edip etmediğini. Onlar arada geliyor gidiyor öyle geçici olarak, kütüphane kısmında muhtemelen yanında süresi yazar

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Hediyelerde sana sorar kabul edip etmediğini. Onlar arada geliyor gidiyor öyle geçici olarak, kütüphane kısmında muhtemelen yanında süresi yazar
Şimdi başka bir forumda da sordum bu durumu. Birisi dedi ki spintires oyunu aylardır steam'de kütüphanemde görünüyordu almadığım halde. Ama oyunu da oynayamıyordum eksik dosya diyordu. Steam destek ile iletişime geçtim bana ' oyunun parasını vermemişsiniz sıkıntı olmuş ' deyip kaldırdılar kütüphanemden dedi. Muhtemelen bende de öyle bir sorun oldu. Destek ile iletişime geçeyim de alsınlar benden oyunu bari.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,104
45,653
6,820
Zonguldak
Marka
Ford

Ekli dosyayı görüntüle 21890
Mevzuyu anladım beyler. Belki daha sonra başkasının başına gelirse diye örnek olsun.

30 Ekim'de indirimli haliyle 37 liraya Call of duty black ops 2 digital deluxe paketini satın almıştım. En ucuz versiyon bu diye bunu aldım. Ama alırken paket bilgisi şeklinde oyunun içinde neler olduğu gözükmüyordu. Steam'den faturama baktım cod world at war da 30 Ekim'de satın alınmış gözüküyor. Oyunu kaldır seçeneğine gidince gördüm ki cod black ops 2 digital deluxe paketinin içinde varmış bu oyun. Benim bunu fark etmemiş olmamın sebebi paket bilgisinin satın alırken gözükmüyor olması ve satın aldıktan sonra world at war'ın kütüphaneme hemen değil daha geç eklenmiş olması. Neyse ki sorun çözüldü.

Bu arada Cod Black Ops 2 hala 37 lira ile indirimde. Bu oyunun içinde world at war da geliyor. Normalde 115 liralık Black ops 2 ve 50 liralık world at war bana 37 liraya geldi. İndirim hala devam ediyor. 165 liralık 2 oyunu 37 liraya almak isteyenler deneyebilirler. Cod serileri kolay kolay indirime girmez. Seviyorsanız fırsatı kaçırmayın.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım