ETS 2 konvoy

Berkin

Reis
Yönetici
Admin
7 Eyl 2016
4,061
3
15,315
5,720
26
Istanbul
Marka
Honda
Bu promods nedir çok öneriyorlar yav internete baktım ama ekstra yollar filan mı ekliyor multiplayer da bunu kurmayanlar olunca nasıl bir farklılık yaşanıyor

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,195
45,773
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Bu promods nedir çok öneriyorlar yav internete baktım ama ekstra yollar filan mı ekliyor multiplayer da bunu kurmayanlar olunca nasıl bir farklılık yaşanıyor
İzlanda, Norveç ve İngiltere’nin devamı, İrlanda, Faroe Adaları, Kıbrıs, Yunanistan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan İspanya’nın bir kısmı v.s bir çok ülke var. Oyun diliyle anlatırsam Going East haritasının güneyinde Türkiye'ye kadar olan bölüm, İskandinavya haritasında Bergen'in üst kısımları, Baltık haritası dlc'sinin kuzey kısımları, İngiltere'nin genişletilmiş hali ve İzlanda, İrlanda kısımlarının eklenmiş hali, Fransa'nın batıya doğru genişlemiş hali ve oyunun ana haritasında bulunan bölgelerde eklenmiş yeni şehirler ve yollar mevcut.

Yollar, manzaralar, kalite scs'nin yaptıklarından daha iyi. Bütün harita dlc'lerine sahip haldeyken tüm yolları %90 seviyesinde keşfettiğini düşün, promods yüklediğin anda bu oran %37'ye kadar düşüyor. Yani promods haritası o kadar büyük ki oyunu hiç oynamamış gibi bir sürü keşfetmediğin yer çıkıyor.

Multiplayer olayında ise daha kaliteli kesim mevcut. Promods yükleyebilmek için scs'nin tüm harita paketlerine sahip olman gerektiği için multiplayer'da var olan troll tipler, salak salak araç sürenler bunda çok az.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
konu dışı
bir çok oyunda indirim yok :( simülasyon/hikaye(mafia gibi) savaş oyunu(cod gibi hikayeli) önerileriniz var mı?

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
promods un sitesine bir türlü kayıt olamadım çıldıracağım şifreleri bir türlü kabul etmiyor yazan şey bu=Şifre 6 karakter ve 100 karakter arası uzunlukta olmalı, karışık durumda harfler ve sayılar içermelidir.
@Cenk abi örnek şifre söyler misin nerede hata yapıyorum ben 🤨

man28

Asfalt Kurutucu
4 Haz 2019
103
41
695
34
Marka
Volvo
promods un sitesine bir türlü kayıt olamadım çıldıracağım şifreleri bir türlü kabul etmiyor yazan şey bu=Şifre 6 karakter ve 100 karakter arası uzunlukta olmalı, karışık durumda harfler ve sayılar içermelidir.

Muhammed37! Böyle bir şey dene olur M büyük

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,379
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Şifrenin baş harfini büyük yap yeter.

muhammed37

Panpa
17 Haz 2018
2,645
2,895
4,020
İstanbul
Marka
Volkswagen
arkadaşlar bu işaretlediğim yerdekileri onaylamamız gerekiyor mu bir videoda gerek yok denildi diğer videodaki varsa işaretleyin denildi (multiplayer kullanmayacağım ve rusmap ne oluyor?)
19.png

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,195
45,773
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
arkadaşlar bu işaretlediğim yerdekileri onaylamamız gerekiyor mu bir videoda gerek yok denildi diğer videodaki varsa işaretleyin denildi (multiplayer kullanmayacağım ve rusmap ne oluyor?)
Ekli dosyayı görüntüle 21614
Hangisi varsa onu işaretleyeceksin. Rusmap modu kullanıyorsan işaretle, Special Trans. Dlc varsa ve promods'ta bunu oynamak istiyorsan işaretle. Bunların hiç biri yoksa boş bırak.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,195
45,773
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Ben google hesabım üzerinden direkt kayıt olduğum için şifre falan belirlemedim diye hatırlıyorum. Sanırım sende halletmişsin zaten şifre konusunu.

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,195
45,773
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Promods'a sahip olan yahut olacak olanlar f max modunu kullanirken haritada bazi sehirlerin olmadigini, kayboldugunu gorurse indirdiginiz rar dosyasindaki Ford Trucks Galeriyi mod klasorune atmasin. Sadece cekiciyi atsin. O sekilde sorun gidiyor.

Cekici henuz yeni oldugu icin dusuk sistemli bazi makinelerde ciddi fps dususleri yasanabiliyor. Bende sadece ana ekranda ve modifiye ekraninda fps dususu ciddi oluyor. Oynamaya baslayinca bir kac fps dususu var ama oyuna etkisi yok. Arac henuz yeni ciktigi icin ileride guncellemelerle daha iyi hale getirilecek.

EOK

Emre Özcan Karademir
Profesör
Beta Programı
26 Şub 2019
593
1,141
2,320
23
İstanbul
Marka
Seat
Ben de diyorum bu yollar neden kaymıs veya yok olmus... sileyim bari.

AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım