Geyik Başlığı 4

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cussler
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi aracı kaç yıl kullanacaksın ki. 10 yıl binmeyi düşünüyorsan ancak bu kadar kasarsın diye düşünüyorum :)
Vallahi bu sayılanların 1 ini bile ne peder ne ben yaptık arabaya carbon clean i yeni duyuyorum vs vs Ağustos civarı motor kondüsyonu %95 çıkmıştı 140k idi.Cenk abinin dediklerini yapsak %101 çıkacaktı sanırım

7F0F1B9B-89B1-402C-8574-A7DA05525676.jpeg

Hoş:)

Durduk yere bıdığa talip çıktı. Satasım yok aslında. Satsam, max sattığım fiyata, bu yakıt tüketiminde benzinli, otomatiğine güveneceğim ne alabilirim? Space Star-Attrage-Swift-Baleno (ki Swift dışındakiler daha alt kalite, Swift'i bilmiyorum) gibi Japonlar var yine. Peugeot 208 falan da ilgimi çekiyor ama benzer fiyatlılar etg5 şanzımanlılar, eat6ların fiyatı yüksek. Aslında zaman zaman hibrite geçmeyi düşünüyordum ama aynı paraya alabileceğim hibritler 1-2 yaş büyük, 2-3 kat fazla km yapmış oluyor. Siz olsanız ne yapardınız? Sıfırdan beri bildiğim arabayı, milletin nasıl kullandığını bilmediğim arabaya değişmem, yazarken bir kez daha satmak istemedim. :D
Bir yerde satmak gerekiyor abi fiyat da uygunsa satabilirsin.Kaç modeldi seninki ve ayıptır somrası bırakırsan kaça bırakıryorsun yardım edelim

Bir arabanın kasko bedelinin %5 inden fazla mtv ödememize gerek yokmuş ve ben bunu yeni öğrendim.Immm 80k altında 5 litre motor bakayım canım çekti

Kapı tutamakları soft touch olaydı eyidi onun dışında çok güzel makina.
Aslında bizim ihtiyaçlarımızı tam karşılıyor lakin yıllardır benzinli kullandığı için dizel istiyor. Eh, birkaç test videosu izleyip 9 litreleri duyunca iyice kan basıncı tavan yapmış :D

Tiguan Allspace de bizim ihtiyacımızı karşılıyor, lakin şu benzinli motor konusunda ikna sağlayamıyoruz.

Şu anda durum 5008 vs Kodiaq yani. 5008 her şeyiyle bizim için okay, birtek 4x4 olmayışı ve 3008 e bakış arka kafa mesafesinin az oluşu sıkıntı. İlginç bir tasarım hatası. Ha bizim aile sorunsuzca yerleşiyor. Ama uzun boylu biri gelir oturursa arkaya, sıkıntı. Birde her ne kadar solid hissettirsede bundan 8-10 sene sonra ne olacağı meçhul.

Son düzenleme:
osmangazi köprüsü ve devamındaki otoyol yolu çok kısaltmış ben istanbuldan antalyaya hızsınırına uyarak 5.5-6 saatte geldim muğlaya kadar çok bi viraj yok sonrasında da yolun manzarası çok güzel sıkılmazsınız, ben olsam arabayla giderdim

Gece yolculuğu ilemi geldiniz. Ben cift depoyuda kullancağım. Yani hiç durmadan gidilirmi sizce.

Gece yolculuğu ilemi geldiniz. Ben cift depoyuda kullancağım. Yani hiç durmadan gidilirmi sizce.
Ben sabah 8-9 gibi çıktım yola şimdi sizin 2 depo ne kadar gidiyor bilmiyorum ki?
ama sık sık şehirlerarası yolculuk yapıyorum artık yollar çok güzel çoğu yere 90km ortalama ile gidiliyor bence 8 saate gidilir ama 90km ortalama hız için müsait yerler otoban vs de 120 ortalama ile gitmek gerekir

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...