Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Otopark'ın kendi forumu varken DonanımHaber forumuna And abi neden yazıyor? Burdaki çoğu üye kanala neden video yüklenmiyor diye düşünürken başka forum da bilgilendirme yapmak saçma geliyor bana. Bu forumun ne anlamı kalıyor o zaman?
Belli ki yolunda gitmeyen şeyler var ama çoğu zaman böyle soru işaretleri kalıyo kafamızda sonra silinip gidiyo bu konuda da net bişey gelmez diye düşünüyorum

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Dh de zibidi vs lafların altinda kalmayarak kinayeli bir mesaj atmış And. Anlayana
And abiye gereksiz yükleniliyo çoğu zaman bu kadar işi bi arada düzenli tutmaya çalışan bi adam egoist veya zibidi olamaz otopark ı çekemeyen çok fazla insan var bazen böyle kinayeli veya hadlerini bildirir tarzda konuşmak iyi olur bence abi , saygılar .

emre16

Panpa
8 Eyl 2016
1,607
4,922
4,070
29
Aydın / Bursa
Marka
Renault
Bi bu dh bide eksiciler zaten fena, ölsek sevinirler.
Şimdi bana laf düşmez benden daha büyükler daha uzun süreli takipçiler var ama Otopark ın bu kadar çekilemezliğin sebebi hem YouTube dan hem siteden hem etkinliklerden ( en başta senin clio cup olayı abi ) hem de takipçi kitlesinden dolayı çok yönlü olmayı başarmasıdır . Bu şekilde başarılı olamayan topluluklar , siteler , kanallar sallamaya , konuşmaya devam edeceklerdir biz bize yeteriz demorilize olmaya gerek yok :)

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Bu sadece otopark.com'a özel bir şey değil ülkenin her yerinde görebilirsiniz yeni ve güzel şeyler yapanları yadırgarlar, hakaret ederler. Altın elbiseli adam kaza yaptığında "gene ölemedin" mesajları da almış. İnsanlarda anlayamadığım bir çekemezlik var

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Yav şu forumdan 3-4 demirbaş üyeyi koy karşılarına hepsine bedel bilgi birikim ve donanımla tokatlamazlarsa bende bu hesabı silerim üç kuruşluk beyinleri var onlarıda milletin işine salça olmakla harcıyorlar lan bebe git önce okulda ki sözlünü yazılını hallet bi oku mezun ol bi iş yap ondan sonra millete çamur ol beyin fukarası olmanın alemi yok

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sailor

Kaptan
Beta Programı
6 Kas 2016
12,004
26,074
6,520
istanbul
Marka
Nissan
Otopark'ın kendi forumu varken DonanımHaber forumuna And abi neden yazıyor? Burdaki çoğu üye kanala neden video yüklenmiyor diye düşünürken başka forum da bilgilendirme yapmak saçma geliyor bana. Bu forumun ne anlamı kalıyor o zaman?
Çıkarılacak sonuç : and 'a ulaşmak için eleştiri yapmak lazım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım