Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
burda bu akşam ne olursa olsun ama sıçayım böyle işe be arkasında nasıl bir zorunluluk var bilmiyorum lafım kimseyede değil ama kadere be acayip koydu bana neden bilmiyorum ciğer kül oldu

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia
Tam açmışım 116d videosunu and reyis takmış gözlüğü cayır cayır gazlıyor sinan reyis telefona "aşkm çık kırkıyırım" diyor basıyorum kahkahayı. Sonra giriyorum foruma... Yak usta sigaraları yakk
rakı getirin amk rakı bu acıyı anca bu acıyı rakı paklar böyle kaderinde talihinde ta amk ne olursa olsun bu akşam sövecem ban falan umrumda değil kimi sevdiysek gidiyor amk kime değer versek yarım kalıyoruz be kader hep mi böyle

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,315
1
9,483
4,970
kocaeli
rakı getirin amk rakı bu acıyı anca bu acıyı rakı paklar böyle kaderinde talihinde ta amk ne olursa olsun bu akşam sövecem ban falan umrumda değil kimi sevdiysek gidiyor amk kime değer versek yarım kalıyoruz be kader hep mi böyle
Ya birde bana sorun , foruma üye olmadığım her saniye için kendime kızıyorum herkes teker teker gidiyor :(

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,284
21,709
5,320
26
Avcılar-Darıca
Beyler görün işte hayatta neler oluyor. Bu kararı isteyerek vermediği kesin Allah onun için en hayırlısını nasip etsin bizim hissettiklerimiz bir takipçi olarak ne olabilir ki bütün emeğini bu işe veren çalışarak kendi cebinden ite kaka gemiyi yürütmeye çalışan birinin yanında?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Beyler görün işte hayatta neler oluyor. Bu kararı isteyerek vermediği kesin Allah onun için en hayırlısını nasip etsin bizim hissettiklerimiz bir takipçi olarak ne olabilir ki bütün emeğini bu işe veren çalışarak kendi cebinden ite kaka gemiyi yürütmeye çalışan birinin yanında?

aynen öyle. ÜZüldüğüm ve utandığım nokta da bu oldu burda üç beş test gelmiyo iki hafta adamı görmedik diye yangın yeri oldu ortalık.. Adamın hayatında neler oluyor kimbilir

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,315
1
9,483
4,970
kocaeli
Ya biz Sinan abi veya And abi tek başına test ettiğinde bile kiziyorduk bu olmamış - muhabbet yok diye ne demek yurtdışına yerlesiyorum nasıl olur ya
Biz birdaha panpalar muhabbeti falan goremeyecekmiyiz

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Ya biz Sinan abi veya And abi tek başına test ettiğinde bile kiziyorduk bu olmamış - muhabbet yok diye ne demek yurtdışına yerlesiyorum nasıl olur ya
Biz birdaha panpalar muhabbeti falan goremeyecekmiyiz

Ulan ben sırf o muhabbet için yeni kasa İbiza Cupra'nın yolunu gözlüyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım