Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu yazısındaki üslubu sizce düzgün mü? Dh foruma girip bakin isterseniz tarafsiz insanlarin ne düşündüğüne.

Bu forumda orda yorum yazmasını beğenmediğini en ağır şekilde söyleyen eleştirenlerden biriyim. Kendi kararıdır saygı göstermek zorundayız özgür bir ülkede yaşıyoruz. Ayrıca tarafsız insanların ne düşündüğü dediğiniz ;And siteyi bırakıp yurtdışına gidiyorum diyince bayram ilan eden, And'ın özel ders vermesine kadar dalga geçip küçümseyen insanlar mı tarafsız ? Yapmayın lütfen.

Yahu bu kadar derine girmeyin, Sinan'ın rahatsız olduğu bi konu olsa zaten çıkar kapatıyorum burayı der gider, mevzu uzadıkça uzar otopark'ın adı neden otopark olduya kadar uzar.

Donanımhaber mevzusu ile ilgili de ordaki saçma sapan yorumlara dayanamamış cevap yazmış cevap tarzını beğeniriz beğenmeyiz bu bizim yorumumuzdur ama 2 günde bi aynı mevzuların açılıp açılıp durmasından sıkıldım gerçekten.

Adam yurtdışı imkanı bulmuş, sitelerde orda burda sürekli gelen eleştrel yorumlardan bıkmış imkanı değerlendirip gidiyor mevzu bitti
kesinlikle abi. başta üzüldüm ama sonra hak verdim. yolu açık olsun demek düşer bize

And için yapılan bu olumsuz yoruma katılmıyorum bu adam okuduğu bölümün işini yapmadı gitti kendi çabalarıyla büyük fedakarlıklarla kurdu platformu arka yüzünde ne olaylar var neler yaşand bilmeden yüzeysel olarak bilinen bilgiyle derinlemesine yorum yapmayalım lütfen herkesin hayatında inişler ve çıkışlar olabilir buraya harcadığı emek herkesin malumu kolay gelinmedi buraya o yüzden kararını sorgulamak bize düşmez hepimiz çok üzüldür duygulandık ama olayların iç yüzünü bilmiyoruz ve biliyoruz ki and nereye gidersen gitsin bir yanı hep bizlerle olacak bundan şüphe duymuyorum ha dh ye gelincede @alfhonso abi zaten özetlmiş yazılan yorumlar eleştiriler çekememezlik fikir olmadan zikir durumu var ortada adamların beyin basmıyor @and da onların anlayacağı ve kafasının basacağı ve onları daha çok tahrik edici bir durum olmuş ama bence haketmişler insanlar belirli bir vasıf kazanmadan bulundukları yaşın durumunu kavramadan insanların yaptıkları işi ''futürsuzca'' ve saygısızca eleştirme hakkına sahip değillerdir. Elbet eleştiri yaparsın ama belirli saygı ve edep çerçevesinde olumlu veya olumsuz eleştirini belirtisin ama kimsenin yaptığı işi veya verdiği emeği küçümseyemessin sorarlar adam bunca laf ediyorsun sen ne yapıyorsun diye.
Bellir bir otorite olursun bu işte sallarsın o zaman eyvallah derim ki adam biliyor bu zamana kadar emek vermiş konuşuyor ona lafımız yok. Konunda daha uzamasına hacet yok bence

Allah milletimize yakın zamanda maddi ve manevi huzur, rahat, başarı versin. Forumda çoğunlukta olan genç kitlenin en canlı örnek olarak And beyin çektiği sıkıntıları görüp ülkenin geleceğini buna göre değerlendirip şekillendirmesini rica ve ümit ediyorum. Gelecek sizin ellerinizde, yönetilmek sizin elinizde, kuralları düzeltmek ve belirlemek milletin elinde büyükleriniz bi yanlış yaptı düzeltmek sizin ellerinizde. Hayata toz pembe bakmayı bırakın, ne yazık ki yıllardır duyduklarına inanan bir millet var siz duyduklarınıza inanmayın gördüklerinizin de yarısına inanın. Yapılan yolları görüp güzelliğine kanmayın, düşünüp de ben bu yolları kullanamadıktan sonra ne anlamı var deyin, arabamla dolaşamadıktan sonra gaza basmaya korkar olduktan sonra ne anlamı var deyin

Allah milletimize yakın zamanda maddi ve manevi huzur, rahat, başarı versin. Forumda çoğunlukta olan genç kitlenin en canlı örnek olarak And beyin çektiği sıkıntıları görüp ülkenin geleceğini buna göre değerlendirip şekillendirmesini rica ve ümit ediyorum. Gelecek sizin ellerinizde, yönetilmek sizin elinizde, kuralları düzeltmek ve belirlemek milletin elinde büyükleriniz bi yanlış yaptı düzeltmek sizin ellerinizde. Hayata toz pembe bakmayı bırakın, ne yazık ki yıllardır duyduklarına inanan bir millet var siz duyduklarınıza inanmayın gördüklerinizin de yarısına inanın. Yapılan yolları görüp güzelliğine kanmayın, düşünüp de ben bu yolları kullanamadıktan sonra ne anlamı var deyin, arabamla dolaşamadıktan sonra gaza basmaya korkar olduktan sonra ne anlamı var deyin
Çoook haklısın abi

Bu yazısındaki üslubu sizce düzgün mü? Dh foruma girip bakin isterseniz tarafsiz insanlarin ne düşündüğüne.
Bu uslube takılıyorsan kendini adamın yerine koy. Orda bana ve emegimle adam akıllı bi yerlere getirdigim ise sacma sapan kenef atılırsa ben daha farklı bi tepki gosterirdim ki sabırlı bi insanım. And beyi sonuna kadar tebrik ediyorum o yazısında terbiyesini korumus uslup sadece o mesaja bakılarak yorumlanırsa evet yanlıs ama kim olursa olsun saygı duyarım terbiyesini bozmadıgı surecte. Adam kendi hayatı icin cok iyi bi fırsat yakalamıs demekki inandığı bi yol var onu secmis. Herkese saygı duymak duser.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adamlar dh de başarısızlık , negatiflik kovalıyolar bizden bi kötü bişey olsun kaza olsun ayrılık olsun hep bi abartı hep bi destan yazmalar falan an kovalıyorlar ayağımız tökezlesin diye geçen gün de yazdığım gibi tamamen kıskanma adına yazılan şeyler bunlar ,birden fazla mecrada boy gösterdiğimiz için tamamen çekememezlik çirkeflik yaptıkları.

Ortamı yumuşatayım o zaman ben. Bu da E serisi alıp koltuğuna kilim koyan komşumuz :D
Koltuk kılıfa kesinlikle karşıyım, kilim ise bana bir nebze mantıklı geliyor örnekteki gibi serildiğinde.Nedeni de şu arabaya öküz gibi binen oluyor sigara külünü dökeni mi ararsın meşrubatı dökeni mi ararsın bu sebepten kilim mantıklı ama tabii bu gariban mantığı :D:D:D Tutup da E serisi alan bir adamdan doğal olarak beklemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...