Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman tek çare sevmek. Ama bulunduğun yeri değil, karşı cinsiyetten birini :oops:
Çünkü sevince göz birşeyi görmüyor. Ayaklar yerden kesilip yükseldiği için Paris'te bile olsan farketmiyor zaten, oluyor her yer sana Paris. İçimdeki romantiği zaptedemiyorum.

Bi de okurken hayat boyu sevip sevilebileceğin insanı buldunuz buldunuz beyler. Okuldan sonrası çok daha zor oluyor, genelde görücü usulüne kaçıyor iş. Kestirin gözünüze bi hanım hanımcık, sevdirin kendinizi.

Ordanda yüzümüz gülmedi [emoji23] her sene bir kazık yiyip durduk

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu ne ya ben mi göremiyorum bir şey
IMG-20170213-WA0007.jpg

Allah selamet versin kör etti bizi

Beyler şimdi and reis ayrıldı iyi tamam, ekipten ayrılan başka insanlar var mı acaba ?
and resmen sinanla oynadı böyle birşey görmedim madem bu işi bırakacaksın adamı niye işinden ediyosun.yolun açık olsun sinan reis senin için takibe devam.
Muhip i attın(sebebini bile anlayamadım) , buğrayı attın (bunu anlayabilirdim bir yere kadar- ki kendisi vefalı insandır içeriklerine birşey diyemeyeceğim ama) , doğanla anlaştın güzel gidiyodu onu batırdın, saçma sapan adamlar getirttin videoya 1 kere çıkıp dahada çıkmayan.sinanı inandırdın bu işe kendinde ayrıldın sonunda.

Dostlar,

Şu sıralar OTOPARK'ın ne denli sefalet içinde süründüğünü daha iyi ifade edebilmek adına bu mesajı sizlere Barcelona'nın beş yıldızlı otellerinden Grand Marina'nın 7. katındaki bir tuvaletten yazıyorum...

Çok yalnızım; geldiğim uçakta yanımdaki koltuk boş olduğu gibi, burada da otomobil medyasından Eren hariç benden başka kimse yok...

Sabahtan beri Carpe Diem'di, Barceloneta'ydı, şehrin en lüks restoranlarında ziyafet çekip duruyorum. Bu hengamede bir de locadan Flamenco izlemek durumunda kaldım. Yarın aynı işkence Mallorca'da devam edecek, inşallah cumartesi sona erecek... Üstelik bu tür lansmanlardan bu ay 3 tane, önümüzdeki ay -şimdilik- 2 tane daha var. Davet edildik bir kere, mecbur gidiyoruz...

İnanın hiç şevkim kalmadı... Malum, son projemiz yüzünden 3 ay daha iş yapmasak gene kârdayız. Gel de şimdi video çek!

Gerçi benim akıbetim belirsiz... Gene de şirkette bu külfeti üstlenecek birileri daha çıkar sanırım.

Neyse kafanızı şişirdim, kusuruma bakmayın. Acılar paylaştıkça azalır, sevinçler paylaştıkça çoğalırmış...

Kendinize iyi bakın.

Sevgiler,

And

#Donanim haber forumda böyle bir yazı gördüm and mı yazdı bunu bir açıklayabilir mi ? Zamaninda her hesabimdan abonelikten ve takipten çıkmıştım iyiki de çıkmışım. Sinan reise yazik oldu muhip abiye bugra abiye dogan abiye yazik oldu ayip oldu .

Yazı And abiye ait ufaktan mesaj vermiş.
Ama burda And abiyi de eleştirmemek lazım. Muhip, Buğra gibi isimler anlaşarak çıktı. Doğan abi de aynı şekilde anlaşıp çıkarak kendine yeni bir kanal kurdu ve yoluna devam ediyor. And resmen Sinan'la oynadı, Muhip'i kovdu, Doğan'ı batırdı gibi şeyler söylemek doğru değil.

and resmen sinanla oynadı böyle birşey görmedim madem bu işi bırakacaksın adamı niye işinden ediyosun.yolun açık olsun sinan reis senin için takibe devam.
Muhip i attın(sebebini bile anlayamadım) , buğrayı attın (bunu anlayabilirdim bir yere kadar- ki kendisi vefalı insandır içeriklerine birşey diyemeyeceğim ama) , doğanla anlaştın güzel gidiyodu onu batırdın, saçma sapan adamlar getirttin videoya 1 kere çıkıp dahada çıkmayan.sinanı inandırdın bu işe kendinde ayrıldın sonunda.
Ya arkadaş ben seni anlamıyorum. Adam kendi cebinden ekipmanlar aldığı bir M5 parası harcadığı şirketi sinan abiye bırakıyor ve devam ettirmesini istiyor. Sanki dükkanı kapamış içerde ne var ne yok satmış herkesi kovmuş. Lütfen saçma sapalak yok adamı ortada bıraktı falan yazmayın adamlar işinde gücünde artık Otopark bir şirket ve geçindirecek kadar getirisi var demek. Kimsenin ortada kaldığı yok adamlar ısrarla son gaz devam ediyoruz diyor siz hala... Neyse yazacak çok şey var ama yazasım gelmedi

Yazı And abiye ait ufaktan mesaj vermiş.
Ama burda And abiyi de eleştirmemek lazım. Muhip, Buğra gibi isimler anlaşarak çıktı. Doğan abi de aynı şekilde anlaşıp çıkarak kendine yeni bir kanal kurdu ve yoluna devam ediyor. And resmen Sinan'la oynadı, Muhip'i kovdu, Doğan'ı batırdı gibi şeyler söylemek doğru değil.

Bu yazısındaki üslubu sizce düzgün mü? Dh foruma girip bakin isterseniz tarafsiz insanlarin ne düşündüğüne.

Yahu bu kadar derine girmeyin, Sinan'ın rahatsız olduğu bi konu olsa zaten çıkar kapatıyorum burayı der gider, mevzu uzadıkça uzar otopark'ın adı neden otopark olduya kadar uzar.

Donanımhaber mevzusu ile ilgili de ordaki saçma sapan yorumlara dayanamamış cevap yazmış cevap tarzını beğeniriz beğenmeyiz bu bizim yorumumuzdur ama 2 günde bi aynı mevzuların açılıp açılıp durmasından sıkıldım gerçekten.

Adam yurtdışı imkanı bulmuş, sitelerde orda burda sürekli gelen eleştrel yorumlardan bıkmış imkanı değerlendirip gidiyor mevzu bitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...