Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen gün telefonu radyonun oraya tack it'le yapıştırmıştım ya hatırlıyor musunuz? Onu yolda da denedim kırıkkale ankara gittim geldim ankarada şehir içinde de dolandım bırak düşmeyi yerinden bile kaymadı :D Telefonu göğüse sabitlemek istiyorsanız tavsiye ederim. Hem auxla telefonu bağlayıp müzikleri değiştirebiliyorum hem de gayet güzel navigasyon oluyor :D

ciddi ciddi her yeri böyle mi ? evler vs
Bazı yerlerinde boyle abi merkez kısmında 4 te 1 bu sekilde evler. Bi kac gun konaklamaya gerek yok 1 aksam gel kal ertesi aksam yola cık 1 gunde heryerini kesfedersin :) gelmeden once şakran a bi ugra cay ic. Giderken de dikiliye candarlıya ugra ayvalıkta bi sigara molası falan verirsin guzergah guzel :) insanlarının buyuk kısmı sıkıntılı ama cok da iyi insanlarla tanıstım. Ozellikle motorluları dovme kıvamına gelirsin 1 gunde :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bazı yerlerinde boyle abi merkez kısmında 4 te 1 bu sekilde evler. Bi kac gun konaklamaya gerek yok 1 aksam gel kal ertesi aksam yola cık 1 gunde heryerini kesfedersin :) gelmeden once şakran a bi ugra cay ic. Giderken de dikiliye candarlıya ugra ayvalıkta bi sigara molası falan verirsin guzergah guzel :) insanlarının buyuk kısmı sıkıntılı ama cok da iyi insanlarla tanıstım. Ozellikle motorluları dovme kıvamına gelirsin 1 gunde :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hahahahah bakarız bi yaz gelsin :D Altınoluk akçay ayvalık taraflarını seviyorum ama :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...