Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yok abi normal 5 fitesliydi 170 gördüm otobanda ama altıma kaçırtcaktı :D leylekti benmki :D Nasıl yapışıklı mı :D
Ekli dosyayı görüntüle 4394

GxazrtY.jpg

böyle karşıdamıydı vites :D

tamam seninki normal, bu çakma vitesler komedi ya asdfsdf yalnız 1400e kaç sene önce aldın yav baya iyiye almışın :D 88 gibi durmuyo zaten :D
2013 te abi yaza doğru :D sol ön çamurluk kaputun köşesi, sol arka çamurluk akordiyon gibi olmuştu bagj ve 3 tane jantı patlatmıştı. Arabayı kendimiz söktük bi tane çürük çıkmadı temizmiş araba ya :D bergamada dönerci vardı bitane ruhsatı gösterene kadar 88 oldupuna inanmadı 7ye ver alcam diyodu :D

İyiymiş panpa :D yeniden alasım var aslında askerden sonra zevk için :D biraz frenle şaseyi güçlendirdik mi azıcık daha güvenli olur :D
Valla her zaman full bakımlı kullanırım arabalarımı babamdan bana geçen en büyük takıntı Şahin dahil tüm arabalarımda bakımını hiç esirgemedim, eğlenmek için arkalara 13 lük kabak lastikleri bi koy üf Tokyo drift çok severdim arabamı :(

2013 te abi yaza doğru :D sol ön çamurluk kaputun köşesi, sol arka çamurluk akordiyon gibi olmuştu bagj ve 3 tane jantı patlatmıştı. Arabayı kendimiz söktük bi tane çürük çıkmadı temizmiş araba ya :D bergamada dönerci vardı bitane ruhsatı gösterene kadar 88 oldupuna inanmadı 7ye ver alcam diyodu :D
harbiden öyle ama baya iyi toplamışınız :)))

Tadı gerçekten apayrı kanka, tek sorun şasi ve fren gerçekten çok zevkli arabalar.
Şu TOFAŞ neden üretimi bitirdi bilen var mı
Aslında Nissan ın yaptığı o geçen günlerde n cap muhabbetinde üretimi durdurulan gibi bizde de devam etseydi hiç sırıtmazdı bi enjeksiyonlu motor koy bi abs devam son çıkanlarda klima bile vardı diye hatırlıyorum

Oğlum Bergama çarşıda 124 kasa merso var 1.8 taksi gördün mü onu hastayım baba ona ya

Oğlum Bergama çarşıda 124 kasa merso var 1.8 taksi gördün mü onu hastayım baba ona ya
Anımsamadım belki görmüşümdür de bitane e21 vardı asudenin orda. Biraz aşağıda vti vardı bide sanayicide ies vardı ona hastaydım :D
harbiden öyle ama baya iyi toplamışınız :)))
Sağol abi bitane daha denk getirmek lazım ama bu sefer mk1 golf yada ef kasa lazım :D
Tadı gerçekten apayrı kanka, tek sorun şasi ve fren gerçekten çok zevkli arabalar.
Şu TOFAŞ neden üretimi bitirdi bilen var mı
Bilgim yok da zevk konusunda hemfikiriz :D
Hatuna araba kullanmayı öğretiyodum boş bi fabrika önünde bi koydu gaza başladı sıfır çizmeye 2 3 tur attı o çok seviyodu ya arabayı :D

Slmmm knk nasılsın
İskendercim ben senin mesajına cevap vermiştim ama internetten dolayı bi sıkıntı çıtı heralde, gitmemiş. Kusura bakma. İyi diyelim iyi olalım sağ ol, sen nasılsın? :)
Forumun baş işsiziyim işsizlikten geberiyorum :D @maximaorhan bu da işsiz ama işsizliği kader değil tercih :D
Hocam işsizlikte zor yahu, Allah sabır versin sizlere. :D
Şaka maka umarım kısa zamanda gönlünüze göre bir iş bulursunuz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...