Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Son düzenleme:
Bizim golf 26500 de ben daha trim sesi duyamadım.Duyduysam da çok az gelip gidiyorlar.
Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi
Gel gel, bizim Zonguldak yollarına! gel hocam. Bizde yol yoktur, traktörle falan ulaşımı sağlamak gerek. Buraya koyduğun araç daha 20 bin km'ye gelmeden zangır zungur ses çıkarmaya başlıyor. Bu resimleri özellikle seçtim sanma, bizim yolların büyük çoğunluğu buna yakındır. Temiz asfalt görünce arabadan inip asfaltı öpesimiz geliyor. Bir de istanbul'da yaşayanlar yakınıyor yollar bozuk diye. Ben istanbul'a gidince rahata eriyorum.
14156_yol.jpg AW296637_02.jpg AW296637_05.jpg

Gel gel, bizim Zonguldak yollarına! gel hocam. Bizde yol yoktur, traktörle falan ulaşımı sağlamak gerek. Buraya koyduğun araç daha 20 bin km'ye gelmeden zangır zungur ses çıkarmaya başlıyor. Bu resimleri özellikle seçtim sanma, bizim yolların büyük çoğunluğu buna yakındır. Temiz asfalt görünce arabadan inip asfaltı öpesimiz geliyor. Bir de istanbul'da yaşayanlar yakınıyor yollar bozuk diye. Ben istanbul'a gidince rahata eriyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 4440 Ekli dosyayı görüntüle 4441 Ekli dosyayı görüntüle 4442
Yol yaptı seslerini duyar gibiyim :D

Ekli dosyayı görüntüle 4440 Ekli dosyayı görüntüle 4441 Ekli dosyayı görüntüle 4442

Ereğli yolu değil mi abi bura ? 8 sene geldim gittim rezildi, hala düzeltecekler yolu

Abi Bağdat Caddesinde her yer inşaat olduğu için yollar çöküyor ve artıklarımdan daha da beterleri her ara sokakda var. Bağdat Caddesinden araba falan almayın hatta zira ön takımlar vefat etmiş olabilir.

Yol yaptı seslerini duyar gibiyim :D
Ereğli yolu değil mi abi bura ? 8 sene geldim gittim rezildi, hala düzeltecekler yolu
Yaptıkları yolun da asfaltın da kalitesi ortada. Yapıyorlar bozuluyor, yapıyorlar bozuluyor. Her sene eskisinden beter hale geliyor.
Ereğli yolu bu, devrek yolu gökgöl mağarası tünel çıkışları bundan beter halde. Bulamadım resimlerini. 1.vites 10 ile gidemiyorum sen düşün. Şehrin içi de bundan biraz daha iyi diyelim zaten.

Abi Bağdat Caddesinde her yer inşaat olduğu için yollar çöküyor ve artıklarımdan daha da beterleri her ara sokakda var. Bağdat Caddesinden araba falan almayın hatta zira ön takımlar vefat etmiş olabilir.
Abi benim c4'ün 5 bin km geçmeden ön salıncak burçları yamulmuş. Araç balans ayarı tutmuyordu. Daha sertleriyle değiştirdiler de öyle tuttu ayar. Ford'un alt takım sağlam olur diye aldık, çok şükür 40 bin km'ye geldi bir sorun yok. Hadi hayırlısı inşaallah.

Bizim burasıyla kapışır mı:D

Aslında Denizli zonguldak'tan büyük olduğu için yolların ortalamasına baktığımızda Denizli çok daha iyi diyebiliriz çünkü çevre yolları izmir ankara antalya yolu vs temiz en azından Zonguldak'ın diğer şehirlerle bağlantısı olan 2 yol Devrek-Ankara yolu ve Ereğli-İstanbul yolu da rezalet. Denizli'nin sıkıntısı sadece şehir içinde. Şehir içi hangi gün nereyi kazacakları bile belli değil. zonguldak şehiriçi de kötü şehirlerarası yolları da :)

Abi allah kolaylık versin size valla bizim köyün yollarından betermiş zonguldak yolları

Abi allah kolaylık versin size valla bizim köyün yollarından betermiş zonguldak yolları
Eyvallah kardeşim. Ne kadar dikkat etsen de çukurdan kaçsan da yol bozuk yapacak bir şey yok, istediğin kadar dikkat et nafile. Dediğin gibi çoğu köy yolundan beter halde. Sonra arabanın orasından burasından ses geliyor diye kıvranıyorum. Elin gavuru böyle yollar için üretmemiş ki bu aracı.

Aslında Denizli zonguldak'tan büyük olduğu için yolların ortalamasına baktığımızda Denizli çok daha iyi diyebiliriz çünkü çevre yolları izmir ankara antalya yolu vs temiz en azından Zonguldak'ın diğer şehirlerle bağlantısı olan 2 yol Devrek-Ankara yolu ve Ereğli-İstanbul yolu da rezalet. Denizli'nin sıkıntısı sadece şehir içinde. Şehir içi hangi gün nereyi kazacakları bile belli değil. zonguldak şehiriçi de kötü şehirlerarası yolları da :)
Ben okula giderken askeri yoldan ulusa inince başlıyorum saymaya :Dkendime hakim olamıyorum araba bam güm yaptıkça içim acıyor,

Kırıkkalede de şehir içi ana caddeler ve bulvarlar hariç hep kilit taş. Çukur yok ama sürekli dalgalanmalar var gemiyle gidiyormuş hissi oluyor bi yerden sonra gerçi yolda boylamasına oluşan geniş çukurlar da var. Şehircilik olarak ülkemiz malesef çok geride

Abi zaten hangi ilde akp'li bir kalantor varsa oranın yolları jilet gibi, hangi il istikrarlı şekilde akp'ye fule yakın oy çıkarıyorsa yine aynı şekilde oranın yolları jilet gibi. Yıllardır Zonguldak merkez chp'liydi yolların hali ortada. En son cumhurbaşkanı buraya geldi ve dedi ki ' Zonguldak halkı beni niye sevmiyor, zonguldak için benden bir şey beklemeyin.' Açıkça söyledi burasını unutacağını. Zaten onlardan önce de yollar berbattı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...