Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi zaten hangi ilde akp'li bir kalantor varsa oranın yolları jilet gibi, hangi il istikrarlı şekilde akp'ye fule yakın oy çıkarıyorsa yine aynı şekilde oranın yolları jilet gibi. Yıllardır Zonguldak merkez chp'liydi yolların hali ortada. En son cumhurbaşkanı buraya geldi ve dedi ki ' Zonguldak halkı beni niye sevmiyor, zonguldak için benden bir şey beklemeyin.' Açıkça söyledi burasını unutacağını. Zaten onlardan önce de yollar berbattı.

Abi Denizli belediyesi 15 senedir falan işte Akp'de.Dünyanın köprülü kavşağı yapıldı dünyanın yatırımı geldi hatta bu 15 senenin 8 9 senenin bld başkanı milletvekili oldu şu anda da Ekonomi Bakanı hatta ardından büyükşehir olduk :) Yatırım çok, sürekli bi proje sürekli bi yatırım ama 10 senedir bi bitmeyen yüzyılın altyapı projesi var ki sorma....

Abi Denizli belediyesi 15 senedir falan işte Akp'de.Dünyanın köprülü kavşağı yapıldı dünyanın yatırımı geldi hatta bu 15 senenin 8 9 senenin bld başkanı milletvekili oldu şu anda da Ekonomi Bakanı hatta ardından büyükşehir olduk :) Yatırım çok, sürekli bi proje sürekli bi yatırım ama 10 senedir bi bitmeyen yüzyılın altyapı projesi var ki sorma....
Abi zaten altyapı mevzusu en zor kısımlardan biri. Bakanlık bu işi baştan dizayn etmeliydi ki bir çok il için böyle bu durum. En azından sizde öyle bir proje var, gün gelir biter. Bizde o da yok :)

Bak adamların belediyeciliği harika. Ona laf yapamam. He bazı yerlerin belediye başkanı bişey yapmaz onu bilemem. Ama adamlar genel olarak belediycilikte yapıyolar.

ASUS_Z00ED cihazımdan gönderildi

Ben palamutu kilcikla yiyorum çok mu manyagim :)
Batmadikca sıkıntı yok midede oğütülüyor zaten .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Olum yapma manyak mısın? Lan çok kötü bişey ayır olum. Ben çok titiz yerim balığı. Çok korkardım kılçık takılacak diye. Takıldı. Bugün biraz hızlı yiyeyim dedim maç vardı malum. Zaten ilk yarıyı izleyememiştim. Takıldı balıkları da yiyemedim. Şimdi çıktı. Aman dikkatli yiyin panpalar. Çok kötü bişey

Olum yapma manyak mısın? Lan çok kötü bişey ayır olum. Ben çok titiz yerim balığı. Çok korkardım kılçık takılacak diye. Takıldı. Bugün biraz hızlı yiyeyim dedim maç vardı malum. Zaten ilk yarıyı izleyememiştim. Takıldı balıkları da yiyemedim. Şimdi çıktı. Aman dikkatli yiyin panpalar. Çok kötü bişey

Önceden istavritte falan küçük balıklar dada ayiklardim ama artık mazoşistim :D Batarsa akillanirim [emoji23]

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bak adamların belediyeciliği harika. Ona laf yapamam. He bazı yerlerin belediye başkanı bişey yapmaz onu bilemem. Ama adamlar genel olarak belediycilikte yapıyolar.

Harika kısmını bilemem, borçsuz denizli belediyesinin türkiyenin en borçlu belediyelerinden biri olduğu söyleniyor, Hizmet olarak çok iyiler gerçekten ama arka yüzünü içerdekiler bilir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...