Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav konuya falan gerek yok zaten detalıca anlatacak bi seyi de yok.
2 yıllik myo bitiyorsun
Gidiyorsun dispatcher eğitimi veren kuruluşlar var belirli bi ücret karşılığında kayıt oluyosun
6 ayda falan bitiyo zaten eline veriyolar dispatcher belgesini yallah iş bul aha bi kadar iste bak yarına bile gerek kalmadı

Resimlerde gül gibi (en azından dışarıdan öyle gorunuyor ) bir Fordka görüyorsunuz ... Bu aracin sahibinden.com da ki en uygun fiyatlisi 9.500 dü. Bu arac oradakilerden kat kat temiz ... Adama saçma sapan takas teklifi ettikleri gibi birde dediği yoruma bakın valla ilk gordugumde kan beynime sıçradı mübarek gece ...
ff0213e85eb32cb9c509defbe60ebf4c.jpg

ebd597c16185442fee464dbdccd88e60.jpg

(Kader Kısmet 'in yorumu )

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba panpalar. Yaklaşık yarım saat sonra İstanbul'a dönmek için yola çıkacağım. Yaklaşık 1 aydır salmış olduğum işimi, evimi ve hayatımı tekrar düzene sokacağım yavaş yavaş. Yakın zamanda bu süre içerisinde neler yaşadığımı, aracımla deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.

Uyuyanlara iyi uykular, gececi tayfaya iyi forumlar. Güzel bir güne uyanmanızı dilerim. İyi geceler. :)

Merhaba panpalar. Yaklaşık yarım saat sonra İstanbul'a dönmek için yola çıkacağım. Yaklaşık 1 aydır salmış olduğum işimi, evimi ve hayatımı tekrar düzene sokacağım yavaş yavaş. Yakın zamanda bu süre içerisinde neler yaşadığımı, aracımla deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.

Uyuyanlara iyi uykular, gececi tayfaya iyi forumlar. Güzel bir güne uyanmanızı dilerim. İyi geceler. :)
Hayırlı olsun diyelim o zaman :) İyi geceler.

Hayırlı yolculuklar :)

Salı sabahtan perşembe akşamına kadar 1300km kadar yol yaptık, en az 800km'sini bizzat ben yaptım. Öğleden sonra Peugeot 3008 test sürüşü önerdiler, yorgunum diye reddettim o derece :) O yüzden artık yatayım ben. Herkese iyi geceler.

Hayırlı olsun diyelim o zaman :) İyi geceler.
Sağ olasın abicim, teşekkürler. :)
Hayırlı yolculuklar :)
Eyvallah, sağ olasın. :)
Salı sabahtan perşembe akşamına kadar 1300km kadar yol yaptık, en az 800km'sini bizzat ben yaptım. Öğleden sonra Peugeot 3008 test sürüşü önerdiler, yorgunum diye reddettim o derece :) O yüzden artık yatayım ben. Herkese iyi geceler.
Valla ben gözümü karartıp giderdim abi 3008 çok beğendiğim bir araç. Anlaşılan epey bir yorulmuşsun, 800km manuel kullanmak pek de kolay değil gerçi sen de haklısın. İyi geceler. :)

Bir de İlhan abiyi göremiyorum ne zamandır. Umarım iyidir, bir sorun yoktur. Buradan kendisine selam olsun. :) @ilhan55

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...