Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ayrıca burada hepsi seviyeli bir şekilde eleştirildi , o küfür ediyorsa " seviyesizligini " göstermiştir ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nerde oldu bu açıklama ben baktım ınstaya göremedim nerden yapıldı ?
canlı yayında. hocam tabiki isim vermediler, and yerine o malum kişi diyerek sövdüler. ama kabak gibi biliyoruz. siyasiye çekmeyelim ama "uzun adam" deyince nasıl anlıyorsak onlarda zaten hakkımızda orda burda birşeyler cıkıyor malum kişi birşeyler söylemiş, o şöyle böyle diye devam ettiler. isim yok ama maktül belli

canlı yayında. hocam tabiki isim vermediler, and yerine o malum kişi diyerek sövdüler. ama kabak gibi biliyoruz. siyasiye çekmeyelim ama "uzun adam" deyince nasıl anlıyorsak onlarda zaten hakkımızda orda burda birşeyler cıkıyor malum kişi birşeyler söylemiş, o şöyle böyle diye devam ettiler. isim yok ama maktül belli
Takipçileri gorsun bunları , hiçbiri yalan değil ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kardeş mesajı yazdıgın anda baktım ben kaldı ki doğan veya buğra canlı yayın yaparsa diye direk bildirim ayarladım öyle bir şey olsa anında bildirim gelmesi gerekirdi ?

kardeş mesajı yazdıgın anda baktım ben kaldı ki doğan veya buğra canlı yayın yaparsa diye direk bildirim ayarladım öyle bir şey olsa anında bildirim gelmesi gerekirdi ?
yarım saat oldu yayın biteli hocam. hatta doğan ın yanında cagla diye birkız var o okuyordu dogan egea kullanıyordu ankaradab istanbula dönüyorlarmıs

herkes otopark deyince doğan abi yok öyle şey inanmayın yalan dolan sinanla otoparkla bugrayla kimseyle sorunum yok sadece bitane angut şöyle böyle konusmus sagda solda falan diye birşeyler anlatıyordu bugra baglandı o sırada doğan milleti dolandırmıssın 500k falan dedi güldüler. doğanda makaraya bağladı aynen biz vaad verip dolandırırız yarı yolda bırakırız işimiz bu dedi. iğne attı. bugrada onun ben dötünden s...... dedi. sonra and a biraz daha salladılar.

yanlışın var çağla şu an istanbulda birde ben direk özel bildirim ayarladım yani direk bildirim gelmesi lazım
hocam yarım saat önce aynı arabada canlı yayındaydılar hatta benım canlı mesajımı okudu cagla doğan da bana cevap verdi eyvallah kardeşim konuscaz acıklayacsgız diyre. baskası napıyonuz egea mı test ediyorsunuz dedi. caglada doğanla ankaradan dönüyoruz dedi. aynen bunlar yarım saat önce oldu.

Bunların hepsi zamanında sıcağı sıcağına aktarılmadığından, gerekli adımların atılmamasından kaynaklanıyor.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hocam yarım saat önce aynı arabada canlı yayındaydılar hatta benım canlı mesajımı okudu cagla doğan da bana cevap verdi eyvallah kardeşim konuscaz acıklayacsgız diyre. baskası napıyonuz egea mı test ediyorsunuz dedi. caglada doğanla ankaradan dönüyoruz dedi. aynen bunlar yarım saat önce oldu.
son 5 dk sını izledim o bile yetti yani. Ben de aracı tam anlayamadım karanlıktan hangi araçtasınız yazdım onu da okudular.

and bana hep kibirli geldi ben and ında çok temiz olduğunu sanmıyorum. bence oda anladı artık burada kendisine ekmek yok sinana devredip gitti. sinan bile mesafeli son zamanlarda. sinan koç belli içi dışı bir eğer gerçekten anda haksızlık olsa bu kadar tepsikiz kalamazdı oda. bence bugranın olduğu gibi and ında pisikolojik bazı sıkıntıları var. belki kendisi okur üzmekte istemem ama bence amerika tam senin ihtiyacın olan yer abi sana yeni hayat çok iyi gelcek. ben and ın kafasını anladım. and özel hayatı bile profosyonelce olsun diyenlerden heryerde seviye arayanlardan bence amerika özellikle güney bölgeleri anda çok iyi gelcek. bence kesinlikle kararının arkadında durmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...