Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16804624_10212109888972631_1151403883_o.jpg

Panpalar rakı davul zurna mangal anladım da römork ne alaka onu çözemedim :D :D
videoda dikkatli bakarsın görürüsün arenanın etrafına bir gece önceden römork veyahut kamyon kasaları çekilir üstüne mangal masa sandalye kurulur ayarlanır hem arena direk görünür hemde mangalı masayı kurarsın davul zurnayıda römorka çıkarırsın zurnacı gelir başına sıkıştırırsın bi onluk :D

videoda dikkatli bakarsın görürüsün arenanın etrafına bir gece önceden römork veyahut kamyon kasaları çekilir üstüne mangal masa sandalye kurulur ayarlanır hem arena direk görünür hemde mangalı masayı kurarsın davul zurnayıda römorka çıkarırsın zurnacı gelir başına sıkıştırırsın bi onluk :D
Vaay güzelmiş fikir :D dayılar da iyi oynuyo maşallah :D

şuan doğan kabakla bugra akpınar insta canlı yayında and a fena sallıyor. hepsi yalan dolan şerefsiz o adam degil gibi şeyler söylediler. bugra küfür etti alanen. konuscam bende acıklayacagım dogruyu yanlısı dediler. bugrada darp marp yok diyor oda konuscakmıs. birşeyler dönüyor ama şuan sektör doganla bugradan yana gibi görünüyor. valla sinan koç bile şu sıralar anda mesafeli gibi. anlamadım nedir dogrusu yanlısı ama onlarda konusup yazcaklarmıs bu böyle kalmayacak dediler

buğra zaten maddeci belli ona allah bir desede inanmam da doğan abiyi dinlemek gerek. bu arada doğanla bugra top gear altında calıscakmıs kanalı da birleştirceklermiş sanırım. hatta ümit erdim ve birini daha alıp yerli bbc top gear konsepti uygulayacakmıs. eğer öyle yaparsalar açık ara fark atarlar sektörde malesef. adam şimdiden böyle vasat kurgu montaj çekimle bu kadar izleniyorsa, bugra montajı, doğan bugra ümitli 3 lü çekimle falan uçarlar. hemde her arabayı ilk onlar test eder

buğra zaten maddeci belli ona allah bir desede inanmam da doğan abiyi dinlemek gerek. bu arada doğanla bugra top gear altında calıscakmıs kanalı da birleştirceklermiş sanırım. hatta ümit erdim ve birini daha alıp yerli bbc top gear konsepti uygulayacakmıs. eğer öyle yaparsalar açık ara fark atarlar sektörde malesef. adam şimdiden böyle vasat kurgu montaj çekimle bu kadar izleniyorsa, bugra montajı, doğan bugra ümitli 3 lü çekimle falan uçarlar. hemde her arabayı ilk onlar test eder
Eğer öyle birşey yaparlarsa net olarak ortalığın anasını bellerler.

nerde oldu bu açıklama ben baktım ınstaya göremedim nerden yapıldı ?

Bence Otopark.com da atakta , ayrıca canlı yayın kayıt altına alındıysa Suç Duyurusunda bulunulabilir ayrıca dosyaya And abinin fotografida eklenmeli ... Basina - medyaya duyurulursa eşkıya ya kimse araç vermez ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...