Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eg tek kapılar çok hosuma gidiyor da bende ona bi ikna edeyim dedim kabul ettiremdim kapattım konuyu :D
Ben sedancıyım abi bana sedan olsun. Cok guzel arabalar buldum hicbirini istemedi en son dedigime geldi hep. Unal turanın yaptıgı integra vardı bordo. İntegra baktıgında malum sitedeydi araba dedim git buna bak araba temizdi o zamanlar bakmadı. Arada bi tav oluyorum bu duruma ama napacan mecburrrr :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben sedancıyım abi bana sedan olsun. Cok guzel arabalar buldum hicbirini istemedi en son dedigime geldi hep. Unal turanın yaptıgı integra vardı bordo. İntegra baktıgında malum sitedeydi araba dedim git buna bak araba temizdi o zamanlar bakmadı. Arada bi tav oluyorum bu duruma ama napacan mecburrrr :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...mw-3,18i-1993-model-masrafsiz-400994581/detay

şuna bakıyodum :D

Araba işi kısmet olcak para koycan cebine beklicen denk geldiği gibi atlıcan ben Şahin'i Yen'i satmıştım para vardı ama babam razı olmadı ne gerek var falan şimdi yine bakıyorum kısmet belki alırım bişeyler
Valla oyle de fırsatı yakalayınca hemen hareket lazım almak lazım kactı hepsi ya. Sen getir iyi bişey al gec panpa :D

Bi yerde gordum ben bunu ama acaba nerde. Fena durmuyo reis fırsat varsa al gec bmw candır :D uf bide ona 19 cant takacan helezonları kesecen bide duz boru yapacan verecen yanı verecen yanı :D bi an kendimden nefret ettim :D

hiç yapmam öyle şeyler :D bahçelievler tarafında olabilir ben de gördüm bi yerlerde

Bi yerde gordum ben bunu ama acaba nerde. Fena durmuyo reis fırsat varsa al gec bmw candır :D uf bide ona 19 cant takacan helezonları kesecen bide duz boru yapacan verecen yanı verecen yanı :D bi an kendimden nefret ettim :D

images

Al panpa :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...