Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ne kusuru abi canın sağolsun. ben de iyi işte ev okul, okul ev değişik bişey yok. ilk dönem 3 tane zayıf olunca biraz derslere yöneliyim diye hızlanıyom ama evde hiç çalışasım gelmiyor. okulda dersleri falan dinlemeye çalışıyom ama bakacaz artık :)
Evde çalışmak zor, ders verdiğim öğrencilerim hep söyler bunu. Sanırım ''eve gideyim de rahatlayayım'' mantığından dolayı. Mesela ben bi kütüphanede bi de evde çok iyi çalışırdım derslerimi. :)

Ben kaçayım artık, yarına enerji toplayalım. Hayırlı geceler diliyorum herkese. :)

Evde çalışmak zor, ders verdiğim öğrencilerim hep söyler bunu. Sanırım ''eve gideyim de rahatlayayım'' mantığından dolayı. Mesela ben bi kütüphanede bi de evde çok iyi çalışırdım derslerimi. :)

Ben kaçayım artık, yarına enerji toplayalım. Hayırlı geceler diliyorum herkese. :)
vallahi abi hiç istek gelmiyo. hadi iyi geceler abi:)

La daha 9 uz ehliyetsiz gezmeye devam[emoji2]

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi
Şehir içinde garajdan bahçeye alma dışında tecrubem yok sayılır :)
Ama köy yolunda marea ile 3.Vites kesiciye doğru yol almistim güzel bir his virajdan çıkıp viraja daliyorum . O zamanlar dıştan içe falan bilmezdim direk şeritlerde :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şehir içinde garajdan bahçeye alma dışında tecrubem yok sayılır :)
Ama köy yolunda marea ile 3.Vites kesiciye doğru yol almistim güzel bir his virajdan çıkıp viraja daliyorum . O zamanlar dıştan içe falan bilmezdim direk şeritlerde :)

e3ee1ca3de570b02c74d54ba529d087e.jpg

Ben de bayadır manuel kullanmıyordum hazır manuel araba varken kullandım biraz:D

Valla ya otomatik rahat güzel de manuel ayrı

Benim otomatik tecrubem xd2 Elantra , şanzımanı yavaş ve lanet bir şanzıman :) normalde tam otomatik lerin rektefiyeden sonra belli bir zaman daha problem çıkarmaması lazım ama bu öyle değil :)araç izmitte gidip Ankarada yaptırdılar yine sorun çıkartmış galiba ... vites geçişleri yavaştı ama vuruntu yoktu .
Aynı yıllarda üretilen corollayi surus anlamında biraz daha tecrubeliyken kullandım onun şanzimaninin masallahi var hem hızlı hemde klasik bir japon olarak sorunsuz .

Ön cam resistansı filan da var titanium plus olarak geçiyor ben baya sevdim arabayı :)

bütün o özelliklerini kullandım, sadece tam yükte bayırlarda düşük devir kalmamak gerekiyor, bir de yüklüyken virajda gaza yüklenirsen önü çok açılıyor. Astra H 1.3cdti'da da var bunlar :) Ona da alışırsan akıyor. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...