Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz Kancar'ın tarzı hoşuma gitmiyordu, üstteki VW videosundan dolayı girdim kanalına. Corolla videosu yüklemiş, dakika kaçtı tam hatırlamıyorum "Corolla herhalde 1 milyon tane satmıştır" gibi bir şey söyledi. Bir kaç yıl önce 40 milyon satış adetini geçen ilk model diye bir haber vardı, otomobil kanalı açmış kişinin bundan haberi yok. Haydi haberi olmayabilir, 1 milyon satmıştır herhalde gibi bir şey söyleme bari.

Aziz Kancar'ın tarzı hoşuma gitmiyordu, üstteki VW videosundan dolayı girdim kanalına. Corolla videosu yüklemiş, dakika kaçtı tam hatırlamıyorum "Corolla herhalde 1 milyon tane satmıştır" gibi bir şey söyledi. Bir kaç yıl önce 40 milyon satış adetini geçen ilk model diye bir haber vardı, otomobil kanalı açmış kişinin bundan haberi yok. Haydi haberi olmayabilir, 1 milyon satmıştır herhalde gibi bir şey söyleme bari.

izlenecek bi yanı yok. Bilgisi yok, youtube kanalı var. Youtube kanalı olduğu için doğuşun adaletli olması gerektiğini söylüyor. Diğer kanallara araba veriyormuş buna daa vermesi gerekiyormuş. Niye öyle bi demokrasi olsun ki bu adama ben günahımı vermem değil otomobil teslim etmek. Geçen de yazmıştım, Burak Ertemi otorite kabul etmiyorum onun ne düşündüğü benim için önemsiz diyen bir adamın hiç bi açıklaması ciddiye alınmaz. Şu an bu başlıkta adının geçmesi bile onun için çok büyük olaydır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...