Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

At

Takipçi
Beta Programı
29 Eki 2016
6,487
16,238
5,020
Antalya
Marka
Aston Martin
Bu ne lan :D

Ekli dosyalar

• image.png
    image.png
    516.8 KB · Görüntüleme: 216

Mt.Akina

Reis
Beta Programı
18 Ocak 2017
5,579
1
22,229
5,670
Ankara
Marka
Ford
Görünce bu aklıma geldi:D:D
İlginçtir televizyonu veya ana haberleri takip etmesemde ne kadar garip şey var beni buluyor bunu ana haberde tv'de izledim hatta işin ilginç tarafı Ray Ray Kasımı televizyonda yakalamak bana has olsa gerek.:D:D:D
1.ray malifalitiko ray şalimalitiko laylaylay laylaylay mamamama samamama loyloyloyloyloy
2.şurdan bir tren geçiyor ki,trene bakıyorum ki,trenin üzerinde bir yazı yazıyor ki,oda doğu express miş ki,trenin içinde bir güzel var ki,ama ben güzeli tanımıyorum ki,bende mahsıs trene biniyorum ki,ondan sonra haydarpa istanbul haydarpaşada iniyoruz ki.bende mahsıs kendimi bi köşeye giriyorum ki,maksat tanışmak için ki,ondan sonra oda trenden iniyor bende iniyorum ki,kendimi mahsus deydiriyorum diyorki önüne baksana diyor

Son düzenleme:

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
İlginçtir televizyonu veya ana haberleri takip etmesemde ne kadar garip şey var beni buluyor bunu ana haberde tv'de izledim hatta işin ilginç tarafı Ray Ray Kasımı televizyonda yakalamak bana has olsa gerek.:D:D:D
1.ray malifalitiko ray şalimalitiko laylaylay laylaylay mamamama samamama loyloyloyloyloy
2.şurdan bir tren geçiyor ki,trene bakıyorum ki,trenin üzerinde bir yazı yazıyor ki,oda doğu express miş ki,trenin içinde bir güzel var ki,ama ben güzeli tanımıyorum ki,bende mahsıs trene biniyorum ki,ondan sonra haydarpa istanbul haydarpaşada iniyoruz ki.bende mahsıs kendimi bi köşeye giriyorum ki,maksat tanışmak için ki,ondan sonra oda trenden iniyor bende iniyorum ki,kendimi mahsus deydiriyorum diyorki önüne baksana diyor
Yatana kadar bu beynimin içinde yankılanıcak:(:confused:

sputnik

Üye
Beta Programı
11 Kas 2016
5,477
2
19,700
5,320
İstanbul
izlenecek bi yanı yok. Bilgisi yok, youtube kanalı var. Youtube kanalı olduğu için doğuşun adaletli olması gerektiğini söylüyor. Diğer kanallara araba veriyormuş buna daa vermesi gerekiyormuş. Niye öyle bi demokrasi olsun ki bu adama ben günahımı vermem değil otomobil teslim etmek. Geçen de yazmıştım, Burak Ertemi otorite kabul etmiyorum onun ne düşündüğü benim için önemsiz diyen bir adamın hiç bi açıklaması ciddiye alınmaz. Şu an bu başlıkta adının geçmesi bile onun için çok büyük olaydır.

Youtube kanalı açmak bir şey ifade etmiyor benim için. Abuk subuk kişiler kanal açıyor "şu telefonun camını kırdık", "bel kütletme çelınc", "kafamda saksı kırdım" gibi abuk subuk şeyler yapıp videosunu çekiyor. Kaliteli içerik Türk youtube kanallarında nadir. İşin kötü yanı bu abukluklar izleniyor demek ki bu kadar yaygınlaştı.

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Youtube kanalı açmak bir şey ifade etmiyor benim için. Abuk subuk kişiler kanal açıyor "şu telefonun camını kırdık", "bel kütletme çelınc", "kafamda saksı kırdım" gibi abuk subuk şeyler yapıp videosunu çekiyor. Kaliteli içerik Türk youtube kanallarında nadir. İşin kötü yanı bu abukluklar izleniyor demek ki bu kadar yaygınlaştı.

Kesinlikle katılıyorum. İzlendiği için de gaza gelip böyle firmalara afra tafra trip atabiliyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım