Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Youtube kanalı açmak bir şey ifade etmiyor benim için. Abuk subuk kişiler kanal açıyor "şu telefonun camını kırdık", "bel kütletme çelınc", "kafamda saksı kırdım" gibi abuk subuk şeyler yapıp videosunu çekiyor. Kaliteli içerik Türk youtube kanallarında nadir. İşin kötü yanı bu abukluklar izleniyor demek ki bu kadar yaygınlaştı.
Örnek
Capture+_2017-03-31-18-19-57-1.png

Trendler benim anasayfaya düşmüyor takip ettiğim kanallar düşüyor sadece, ilk defa gördüm bunu. "Slime" nedir? Slime yaptık, yapıyoruz, içimize kaçtı, yedi dediğine göre gıda gibi bir şey herhalde. :D

Düzeltme: Oyun hamuru gibi bir şeymiş. İnsan neden yediğine oyun hamuru koyar, nasıl bir kafa yapısı anlayamıyorum. Ne ilgi meraklısı insanlar.

Trendler benim anasayfaya düşmüyor takip ettiğim kanallar düşüyor sadece, ilk defa gördüm bunu. "Slime" nedir? Slime yaptık, yapıyoruz, içimize kaçtı, yedi dediğine göre gıda gibi bir şey herhalde. :D

Düzeltme: Oyun hamuru gibi bir şeymiş. İnsan neden yediğine oyun hamuru koyar, nasıl bir kafa yapısı anlayamıyorum. Ne ilgi meraklısı insanlar.
sakın sakın merak bile etme abuk subuk videolar çıkıyor bu trendlerden :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...