Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iyi işte ne olsun go karta gidip sinir stresimi atmak istiyom ama evde oturuyom.:D
Panpa 22sinde Gebze Kartinge gel , konuya yazacaktım ama daha yazamadım .

Katalizor iptali ımmm pardon şey 48lik düz boru yok buda değildi manifolt heh tamam tamam @DuzboruDownpipe ile daha önce İzmit'te bulusmustuk bu sefer başka bir yerde olsun , uzaktan geleceklerede uygun olsun İstanbul tayfasina yakın olsun diye Gebze'de buluşalım dedik . Aslında Efe'ye toplu taşıma ile 2 saat ama daha önce konusu geçtiğinde " haberim olsun - bende gelirim " diyenler olmuştu bakalım birşeyler yapmaya çalışacağız :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Panpa 22sinde Gebze Kartinge gel , konuya yazacaktım ama daha yazamadım .

Katalizor iptali ımmm pardon şey 48lik düz boru yok buda değildi manifolt heh tamam tamam @DuzboruDownpipe ile daha önce İzmit'te bulusmustuk bu sefer başka bir yerde olsun , uzaktan geleceklerede uygun olsun İstanbul tayfasina yakın olsun diye Gebze'de buluşalım dedik . Aslında Efe'ye toplu taşıma ile 2 saat ama daha önce konusu geçtiğinde " haberim olsun - bende gelirim " diyenler olmuştu bakalım birşeyler yapmaya çalışacağız :)

Gidiş dönüş 4 saat şaka gibi valla :D
En azından 1.30 saatimi alır geliş biri İzmitten alıp bırakırsa gelirim yoksa zor benim için baya.

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

Gidiş dönüş 4 saat şaka gibi valla :D
En azından 1.30 saatimi alır geliş biri İzmitten alıp bırakırsa gelirim yoksa zor benim için baya.

Panpa şimdilik tek problem o olsun :)

Yer olarak çok güzel , Park sıkıntısı yok , Gebze centerin altı komple 4kat kapalı otopark , yemek falan her türlü ihtiyaç için yine Gebze Center var araları 100m falan .

Kalabalık olursak grup indirimi yaptırıp uzun uzun bineriz .

f97cfc59b5f9bcf7555deb1cc9876d46.jpg

Aga bu nedir asfgdhdhjdhddh

Bu arada Eskihisar vapuruda alternatif olabilir , bende o gün eskihisar tarafında olacağım beraber geçeriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...