Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
LyG5WG.jpg

Onları boşverin bizim otele gelin

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,302
1
9,457
4,970
kocaeli
Panpalar bugün bir iş vesilesiyle ailemle birlikte İstanbul'daydim .

Fatih , Kadıköy , Emirgan , Bebek vesaire gezdik . Neyse burada bizim için önemli olan kisim Bebek kısmı :)

Biliyorsunuz Burada Rolss Royce , Ferrari & Maserati ve Birmot var .

Öncelikle RR markasından başlayalım , araçlar çok güzel tabiki ama 1milyon Euro fiyatın üstünde oldukları için pekte detaylı incelemedim :)

Sırada Maserati & Ferrari vardı .
Öncelikle 599 ve 612 modeller ilgimi çekti ve Maserati kısmında ise GranTurismo , Ghibli ve Quattroporte vardı .
Eee malum alfistiler , İtalyan hastaları ve Fca hayranlarının ilgisini RR dan daha çok Bu kısım çekiyor .
Ve en son birmota göz gezdiriyordum . İçerde bir alfa görüyorum Guiletta desem değil mito falan değil ama araba bir yerden tanıdık geliyor . Plakasına bakıyorum guil... Birşeyler yazıyor ve beynimde simsekler çakıyor !
İşte bu araç bir ALFA ROMEO GUİLİA ve tamda o an kendimi showroomun caminda bulunuyorum , ağzımın suları adeta fairy ve Fırça ile dükkanının camini yıkayan esnaf gibi Birmot showroomunun camını ıslatıyor sonra güvenlik geliyor neyse şakaydı ama Guilia ya kadar doğru .

En kısa zamanda İstanbul'a bir showroom ziyareti için gitmek lazım :)

Dipnot : Dakikalar önce Sahsuvaroglu Ford Plazanin önünden geçerken ise " Acaba RS leri gorurmuyum ? " Diye düşünürken tamda Plazanin girişine dizilmiş 3 RS bana el sallıyor aman Allahım ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım