Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Unarc.dll returned an error code -6
Eror:file read operation failed
Ya beyler böyle bi hata çıkıyo oyunu yüklerken nasıl çözücez bilen var mı?

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
C9KMSsqXYAAaWCu.jpg

kafalar zehir......

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
millet real bayern maçını izliyo dicem benden başka bi @berkertekin abi izliyodur onun harici forumun futbolla arası yok :D
eskiden Fener'in hazırlık maçını bile izlerdim 3senedir denk geldiğimi ya da büyük maçları izliyorum çocukken para biriktirirdim kombine almak için geçen gün babam maça gidemiycem istiyosan sen git dedi o takımı izleyerek vakit kaybedemem dedim

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
eskiden Fener'in hazırlık maçını bile izlerdim 3senedir denk geldiğimi ya da büyük maçları izliyorum çocukken para biriktirirdim kombine almak için geçen gün babam maça gidemiycem istiyosan sen git dedi o takımı izleyerek vakit kaybedemem dedim

Fenerbahçe ve Galatasaray için durumlar aynı, şu an bana da ızdırap gibi geliyor Dursun özbekli Galatasaray'ı izlemek.

Ama avrupa başka, dortmund monaco maçı çok iyiydi bugün, her ne kadar dortmund abuk subuk gollerle kaybetse de. BAyern real de iyi gidiyor :)

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
Fenerbahçe ve Galatasaray için durumlar aynı, şu an bana da ızdırap gibi geliyor Dursun özbekli Galatasaray'ı izlemek.

Ama avrupa başka, dortmund monaco maçı çok iyiydi bugün, her ne kadar dortmund abuk subuk gollerle kaybetse de. BAyern real de iyi gidiyor :)
Aykut hoca gittiğinde soğudum aten Alex gittiğinde soğumaya başlamıştım klüpte haksızlıklar yapılıyor benim gibi aziz başkanı destekleyen biri bile artık bırakmalı diyor

alfhonso

Hakan BIÇAK
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,665
1
64,582
6,820
35
Denizli
Marka
Mercedes
Aykut hoca gittiğinde soğudum aten Alex gittiğinde soğumaya başlamıştım klüpte haksızlıklar yapılıyor benim gibi aziz başkanı destekleyen biri bile artık bırakmalı diyor

alex aykut kocaman hakkında fena şeyler söylemiş :)))

ibougur

Reis
8 Eyl 2016
2,257
4,523
5,020
29
İstanbul
dimi la ne o öyle bacak bacak üstüne atmalar twit atmalar falan :D :D .D doğvu mu samet? :D
ya orda başkan sapıttı adam Türk mü ne var yani bacak bacak üstüne attıysa Alex ne kadar suçluysa başkanda o kadar suçlu Alex hocasına twitterdan salladı bunu sonuçları olacak tabi başkanın aralarını yapmasını lazımdı o da zaten bi garip ne yaptığı belli değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım