Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmreKRC

Profesör
8 Eyl 2016
824
3,018
3,820
İzmir - Denizli
nasil-gerceklestigini-dusunurken-beyninizi-yakacaginiz-18-tuhaf-araba-kazasi1.jpg

Acaba nasıl olmuş ? :D

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Arkadaşlar kış lastiği önerisi için başlık açıyım mı yoksa burdan öneride bulunur musunuz?
Ben continental wintercontact ts850 tavsiye ederim. Konforu yol tutuşu 2 senedir memnunuz. Sanırım ts860 çıktı bu sene ona da bakabilirsiniz o daha güzel olabilir.
Not: araba '14 caddy, lastik ebadı 195/65/15

Son düzenleme:

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,263
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Arkadaşlar kış lastiği önerisi için başlık açıyım mı yoksa burdan öneride bulunur musunuz?
Bi tanıdığımın kangoo ticari aracına ts 860 modelini aldırdım conti'nin. Kendisi virajlara sert girmekten dolayı 3 defa kaza yapmış biri olarak, 860'ları taktırdığından beri yolda hiç bir koşulda aracı kaydıramadığını söylüyor. Hava ısınınca da soğukken de aynı performansı gösteriyormuş. Üstelik bir kaç hafta önce yağan çok yoğun karda Bolu'ya falan gidip geldiğini ve hiç sorun yaşamadığını söylüyor. Ticari araçta bile böyle başarılıysa binekte daha iyi olacaktır.

Son düzenleme:

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ben de karda dururken vites S modundayken gaza çöktüm lastikler bi kere boşa dönmedi asr devreye girmeden 70e kadar çıktı çok şaşırmıştım

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,298
1
9,450
4,970
kocaeli
TRT haberde otoyorum programı var

Edit : Bitti bile [emoji23][emoji23]
Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Ben continental wintercontact ts850 tavsiye ederim. Konforu yol tutuşu 2 senedir memnunuz. Sanırım ts860 çıktı bu sene ona da bakabilirsiniz o daha güzel olabilir.
Not: araba '14 caddy, lastik ebadı 195/65/15
Bi tanıdığımın kangoo ticari aracına ts 860 modelini aldırdım conti'nin. Kendisi virajlara sert girmekten dolayı 3 defa kaza yapmış biri olarak, 860'ları taktırdığından beri yolda hiç bir koşulda aracı kaydıramadığını söylüyor. Hava ısınınca da soğukken de aynı performansı gösteriyormuş. Üstelik bir kaç hafta önce yağan çok yoğun karda Bolu'ya falan gidip geldiğini ve hiç sorun yaşamadığını söylüyor. Ticari araçta bile böyle başarılıysa binekte daha iyi olacaktır.
Önerileriniz için teşekkür ederim. Yazmayı unuttum, araç b7 passat 215 55 16

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,263
45,894
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Önerileriniz için teşekkür ederim. Yazmayı unuttum, araç b7 passat 215 55 16
Forumda da 1-2 başlıkta okumuştum sanırım. Nokian'ın kış lastiğinin kar ve soğuk hava performansı ts 860 gibi çok başarılı. Fakat hava ısındığında ts 860 kadar iyi tutuş sergileyemediğinden bahsediliyordu. Kış lastiklerinin hemen hemen hiç biri soğuk ve karlı havalarda belli standartların altına düşmüyor, ben daha karda beni yolda bıraktı gitmedi denilen bir kış lastiği duymadım. Ama Rusya gibi bir iklimde de yaşamıyoruz, kışın havanın 7 derece altında olduğu zamanlar çok uzun sürmüyor hele ki nisan ayına yaklaşırken. Hal böyle olunca sıcak havadaki performansları kış lastiklerinin başarısını belirlemede etken rol oynuyor. Eğer doğu anadolu yahut sert iklimin uzun geçtiği bölgelerde yaşamıyorsanız 7 derecenin üzerinde sapıtmayan bir kış lastiği tercih etmek gerekiyor. Petlas w651 kullanıyorum, kışın dağa bile çıktım yolda kalmadım ama hava 10-15 derece olunca ne yapacağı hiç belli olmuyor, ıslak zemini görünce bırakıyor kendini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım