Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi kız özel siparış biz ise beyaz renk boşline filo spec öyle düşün :D:D:D.

Olm ben lisede arkadaşla iddaaya girdim hayatında sevgilisi olmamış ben bak nası geldiysem gittim okulun en güzel kızıyla konuştum sevmediğim kızla sevgili oldum 3 hafta sonra terkedildim ama olsundu :D

Hakan abi senmi söylersin ben mi söyleyeyim :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caps lock kapa :D

Olm bunlar daha çok sap gibi dolanır demedi deme
Valla o dönemlerde ben de çekingendim ama bunların elindeki imkanlar falan bizde yoktu ki, kızı görecez diye okul açık olsun kar yağmasın bilmem ne diye dua ederdik şimdikiler whatsappta son görülme saatinden konum şeysinden takip ediyolar yine de konuşmaya korkuyolar :D

Olm bunlar daha çok sap gibi dolanır demedi deme
Nasıl dolaşırlar bilmem abi ama bir sonraki depremin sebebini burda arayacağım :D
Olm ben lisede arkadaşla iddaaya girdim hayatında sevgilisi olmamış ben bak nası geldiysem gittim okulun en güzel kızıyla konuştum sevmediğim kızla sevgili oldum 3 hafta sonra terkedildim ama olsundu :D

Valla o dönemlerde ben de çekingendim ama bunların elindeki imkanlar falan bizde yoktu ki, kızı görecez diye okul açık olsun kar yağmasın bilmem ne diye dua ederdik şimdikiler whatsappta son görülme saatinden konum şeysinden takip ediyolar yine de konuşmaya korkuyolar :D
Azcık taktik verin çocuklara eleştiri eleştiri nereye kadar :p

Hayırlısı ama bana bakana kadar zilyin tane erkek var reis yani beni özel kılan bişey yok ki baksın :(.

Tamam aksam anlatırım simdi disaridayim zaten ama hatırlatin unutmayayim :D

ceyhun hatırlatır sana emin ol :D

Ceyhun geçen gün attığı ayakkabıyı beğenmeye devam ederse zor bulur bi de o tip ayakkabi falan giyiyosa ı ıh :D

harbiden çok kötüydü o ayakkabı :D

Ver gazı hataatattatatata

valla ben ceyhuna yakın olsam 3 güne sevgili bulur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...