Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Genelde kızlarla konuşuyom ama iş o raddeye gelince arkadas kalak diyolla :(.
Yav sende usulca yaklas en zayıf anında saldır avına bi kaplan gibi. Bak bazen duygu patlaması yasıyolar salak salak triplere giriyolar. Biraz cool takıl ipleme fazla kızları bide çip bi tarzın olsun konusmalarına abartmadan yansıt o zaman gor bak neler oluyo

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yav sende usulca yaklas en zayıf anında saldır avına bi kaplan gibi. Bak bazen duygu patlaması yasıyolar salak salak triplere giriyolar. Biraz cool takıl ipleme fazla kızları bide çip bi tarzın olsun konusmalarına abartmadan yansıt o zaman gor bak neler oluyo

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu işler cok uzun yav ben en iyisi sağ elime yüzüğü takayım.

Genelde kızlarla konuşuyom ama iş o raddeye gelince arkadas kalak diyolla :(.
Ah be kardeşim
hqdefault.jpg

Abi kız özel siparış biz ise beyaz renk boşline filo spec öyle düşün :D:D:D.

Ceyhun olum youtber adamsın kanalın var sana onedioda gül gibi içerikte yapacam otoparkın vag profesörüsün daha ne ister bu kızlar allahtan cezalarınımı passaratiyi çek okula ver yanı ortalık duman altı bak sağ kapıda nasıl kuyruk var [emoji1][emoji1][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ceyhun olum youtber adamsın kanalın var sana onedioda gül gibi içerikte yapacam otoparkın vag profesörüsün daha ne ister bu kızlar allahtan cezalarınımı passaratiyi çek okula ver yanı ortalık duman altı bak sağ kapıda nasıl kuyruk var [emoji1][emoji1][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Harbiden ne hayatlar var be ben otobüse 2.25 verince 5 kuruş istemiyor diye seviniyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...