Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
vallaha lan bedavadan adama danışamanlık yaptık anasını satayım kesin hondadaki satış danışmanın ahı tuttu adamın kotasıyal oynadık :D
Ben sana dedim ama bırak ne istiyorsa alsın diye vardı bi bildiğimiz :D
Hacım alıyorsun FR giyiniyorsun tikky iki kafe iki ortam oobaaa yansın geceler Pelinsu Eceler Paralar bitince nerdeeler

Ben sana dedim ama bırak ne istiyorsa alsın diye vardı bi bildiğimiz :D
Hacım alıyorsun FR giyiniyorsun tikky iki kafe iki ortam oobaaa yansın geceler Pelinsu Eceler Paralar bitince nerdeeler
şurada kaldı bir sene okulun bitmesine atanmayı başarırsak bir gıulette 1.4 multı almayı düşünüyorum efsane kafam kayıyıor :D gerçi kızlar ne alacaksın deyince gıuletta diyince o ne diye bkıyorarl adqwd

şurada kaldı bir sene okulun bitmesine atanmayı başarırsak bir gıulette 1.4 multı almayı düşünüyorum efsane kafam kayıyıor :D gerçi kızlar ne alacaksın deyince gıuletta diyince o ne diye bkıyorarl adqwd
Eşek hoşaftan ne anlar ya görseler balıklama atlarlar 4 tekeri bide el freni olsun yeterki.
İstisnalar her zaman var ama büyük kısmında IQ problemi var

Eşek hoşaftan ne anlar ya görseler balıklama atlarlar 4 tekeri bide el freni olsun yeterki.
İstisnalar her zaman var ama büyük kısmında IQ problemi var
yeminle çoğu bein fukarası muhattap olmuyorum yada edebimle susuyorum 10 gram aklı var onuda boş işler için yoruyor gidip hayırlı işler için yormuyor :D gösterince beğeniyorlar o ayrı ama arabayı sadece logo ve tipi üzerinden yargılıyorlar onlarada hak veriyorum herkes bilmek zorundada değil ilgi meselesi :D

Bi kızı kendine bağlama yolu olarak dertlerini dinlemek ilgilenmek. Tabi hepsinde işe yaramayabilir ama benim denediklerimde yaradı :D :D
bak onu yaklaşık lise 1 den yapıyorum lisede okul başkanıydım güzin abla modu nerde dert orda ben rehberlikçi ile ortak alacaktık maaşı omzum göz yaşlarından eskidi ama sonuç negatif bazıları olmadı bazılarınada o halden fyadalanmaya kıyamadım açıkcası yakışmaz dedim yürümedim

yeminle çoğu bein fukarası muhattap olmuyorum yada edebimle susuyorum 10 gram aklı var onuda boş işler için yoruyor gidip hayırlı işler için yormuyor :D gösterince beğeniyorlar o ayrı ama arabayı sadece logo ve tipi üzerinden yargılıyorlar onlarada hak veriyorum herkes bilmek zorundada değil ilgi meselesi :D
Hangisi daha havasıyla o hocam bir önemi yok yani mesela şu twit aşırı anlam yüklü :D
IMG-20170206-WA0020.jpg

Her kızın psikolojisi tavırları hoslandıgı hareketler ayrı ama bi ortak noktaları var havalı ve biraz ukala tipler. Tarafımca test edip onaylandı. Ve takılmak niyet ciddi degil ise hic sevgili olmayın bosuna triplere girmesinler. Ha dürüm ciddi ise o zaman asıl özünüze dönün ve birbirinizi bi ömür mutlu etme yolunda ilerleyin.

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sen derdini dinle kanka kahve falan için bide sana hesap falan kitler işi bitince bb :D Aman diyim ha çakal ol çakal hahahah
bak onu yaklaşık lise 1 den yapıyorum lisede okul başkanıydım güzin abla modu nerde dert orda ben rehberlikçi ile ortak alacaktık maaşı omzum göz yaşlarından eskidi ama sonuç negatif bazıları olmadı bazılarınada o halden fyadalanmaya kıyamadım açıkcası yakışmaz dedim yürümedim
Ben insan gibi muamele görmekten anlayan kızlarla ilgilendim hep yoksa kızları b*ktan beter hale getiren erkekleri seven de çok. Hedeflerime de ulaştım :D ama baktım kötü çocuk olmam gerekiyo onu da olurum sıkıntı olmaz :D :D

Ben insan gibi muamele görmekten anlayan kızlarla ilgilendim hep yoksa kızları b*ktan beter hale getiren erkekleri seven de çok. Hedeflerime de ulaştım :D ama baktım kötü çocuk olmam gerekiyo onu da olurum sıkıntı olmaz :D :D
bir laf vardır ..... sevilir diye işte orası asıl mesele ne kadar itlik yaparsa yapsın öğgggggg diye adını sayıklayarak ağlıyor ee seviyorum müstehak o zaman :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...