Geyik Başlığı 2

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Berkin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazınız cok iyi tesekkurler :) ayni seyleri bende farkindayim ama fiyati 46 binlira diger ilanlara gore dusuk ve 13 yasinda araba bazi yerleri islem gormus onemli olan buyuk kazası olmamasi diye degerlendirdim bu yoldan gidilirse bir daha dusunulmezmi :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Düşünene saygı duyarım, düşünülebilir. Apaçi elinde paralanmış arabalardan iyidir. Ama ben düşünmem :) Neden derseniz, 200k km'de otomatik şanzımanlı ve lpg'li bir BMW sözkonusu. Şekli bozulmamış da olsa sert kullanılmış olması muhtemel. Alınacaksa bile motor ve tüm aktarma organları iyice incelenmeli derim. Riskli yatırım, kazanç da getirebilir kayıp da :)

Niye ki nesi özel 320si'nin?

sahibinden'den direk alıntılıyorum

BMW 320SI Özellikleri

☆☆☆Aracin start stop dugmesi uzerinde `LIMITED EDITION` damgasi vardir.
WTCC ye katılmak için bir modelden minimum 2000 adet üretilmesi gerekli olduğundan dolayı BMW bu aracı tüm dünyada sadece 2600 adet (tamamı ozel/el yapımı , full M-pack ve tek partide) üretmiştir.
Normal 320I ve 320CI lardan oldukça farklı ve bu serinin en performanslı 2,0 Engine, 173 hp (127kw at 7000rpm), 225 km/h, 0-100 arası 8,1 seconds olan ozel bir modelidir.

☆☆☆☆Aracın motor kapagı karbon fiber olup, arac toplam agırlıkta 316 dan ve 1 serisinden daha hafifdir.
Türkiye’de de asagı yukarı 15 adet olduğu soylenmektedir.

☆☆☆Arac fren sisteminden motoruna, motor kapagına, jantlarına, koltuklarına, ic dosemesine, tamponuna kadar özeldir ve sadece manual/6 vitesli olarak mevcuttur ve kilitli diferansiyel ozelligine sahiptir.

☆☆☆Arac suspansiyon sistemi, vitesi, direksiyonu, on/arka tamponları, koltukları, ic trimleri, cıtalarıda dahil olmak uzere FULL M PACK’tir. Koltukları manual ama elektrikli yan destekli, hava sisirmeli ve ozel alkantara dosemeli (yarı deri+leke/kir tutmayan ozel kumastan uretilmis Recaro markadir),elektrikli arka perde, sunroof, cift tarafli elektronik klima, aux-in girisi, aydinlatma paketi (kapi kollarindada aktif), park sensoru, BMW motorsport BBG 18” jantlar, deri M direksiyon + vites topuzu, far sensoru, yagmur sensoru, virada direksiyon hareketine gore otomatik yonlenen (adaptif bi xenon) farlar, sis farlari mevcuttur.

☆☆☆BMW, full M Packtir, (FABRIKA ÇIKIŞI) manual vites.

sahibinden'den direk alıntılıyorum

BMW 320SI Özellikleri

☆☆☆Aracin start stop dugmesi uzerinde `LIMITED EDITION` damgasi vardir.
WTCC ye katılmak için bir modelden minimum 2000 adet üretilmesi gerekli olduğundan dolayı BMW bu aracı tüm dünyada sadece 2600 adet (tamamı ozel/el yapımı , full M-pack ve tek partide) üretmiştir.
Normal 320I ve 320CI lardan oldukça farklı ve bu serinin en performanslı 2,0 Engine, 173 hp (127kw at 7000rpm), 225 km/h, 0-100 arası 8,1 seconds olan ozel bir modelidir.

☆☆☆☆Aracın motor kapagı karbon fiber olup, arac toplam agırlıkta 316 dan ve 1 serisinden daha hafifdir.
Türkiye’de de asagı yukarı 15 adet olduğu soylenmektedir.

☆☆☆Arac fren sisteminden motoruna, motor kapagına, jantlarına, koltuklarına, ic dosemesine, tamponuna kadar özeldir ve sadece manual/6 vitesli olarak mevcuttur ve kilitli diferansiyel ozelligine sahiptir.

☆☆☆Arac suspansiyon sistemi, vitesi, direksiyonu, on/arka tamponları, koltukları, ic trimleri, cıtalarıda dahil olmak uzere FULL M PACK’tir. Koltukları manual ama elektrikli yan destekli, hava sisirmeli ve ozel alkantara dosemeli (yarı deri+leke/kir tutmayan ozel kumastan uretilmis Recaro markadir),elektrikli arka perde, sunroof, cift tarafli elektronik klima, aux-in girisi, aydinlatma paketi (kapi kollarindada aktif), park sensoru, BMW motorsport BBG 18” jantlar, deri M direksiyon + vites topuzu, far sensoru, yagmur sensoru, virada direksiyon hareketine gore otomatik yonlenen (adaptif bi xenon) farlar, sis farlari mevcuttur.

☆☆☆BMW, full M Packtir, (FABRIKA ÇIKIŞI) manual vites.
Temizi olsa 70 75'e kadar düşünürdüm valla.

Param olsa bu arkadaşı 65'e kapardım valla.
@berkertekin abi sence bu araba nasıl? Kusura bakma senide gece gece darlıyorum ama çok merak ediyorum. İlgilenirsen sevinirim.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bostanci-oto-dan-2006-model-320si-240859222/detay
Öncelikle BMW sahiplerine bir sormak lazım, 134k km'de direksiyon derisinin o kadar parlaması normal mi diye.
Sonrasında arabayı satanlara bir sormak lazım bu araba ne yaşadı da bu kadar boyası tamiratı var kaportada :) Sol taraftakileri, öndekini filan bilmem ama nasıl bir hasar aldıysa sağ arka çamurluktaki onarım iyi kotarılmamış. Siyah renkli arabalar kaporta kusurlarını fotoğraflarda çok belli etmez ama bu kusuru kabak gibi gözüküyor.
Bir de SANROUF ?! :D

Öncelikle BMW sahiplerine bir sormak lazım, 134k km'de direksiyon derisinin o kadar parlaması normal mi diye.
Sonrasında arabayı satanlara bir sormak lazım bu araba ne yaşadı da bu kadar boyası tamiratı var kaportada :) Sol taraftakileri, öndekini filan bilmem ama nasıl bir hasar aldıysa sağ arka çamurluktaki onarım iyi kotarılmamış. Siyah renkli arabalar kaporta kusurlarını fotoğraflarda çok belli etmez ama bu kusuru kabak gibi gözüküyor.
Bir de SANROUF ?! :D
Yani bu patlak çıktı. http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...ik-paket-full-orjinal-boyasiz-313853238/detay
Peki bu vatandaş nasıldır?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...