Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,379
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
Mevcut pisti Küçük Bakkalköy pendikte ama yenisi nerede olur bilmiyorum .
@sinan abide yeri biliyor galiba İstanbul Karting Park .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onu bunu boşver go kartta alayım aklını[emoji2][emoji2]

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

ilhan55

Profesör
12 Eyl 2016
1,250
3,043
3,720
Abi valla gençler doğru demiş. Yıllarca benim için Ford'la denk araba imajı olan markaydı Opel. Adamlar artık leş gibi yapıyorlar arabayı. Tank gibi Rekord'ları filan geçtim, bizim fındık gibi Corsa'ları bile mumla aratıyor yeni nesil araçları. :(
Açıkçası ben aynı fikirde değilim.Opel zaten 70'li yıllara kadar Mercedes ile aynı imaja sahip firmaydı.50'lere inersek Almanya'da Opel En iyi otomobil üreticisi idi.Ben 2000'li yılların başına kadar ürettiği her otomobilin ortalama üzeri "İyi araba"diyebileceğim arabalar ürettiğini düşünüyorum.Bir bocalama dönemi,kronik problemli araçlar dönemi oldu ama şuan yine ortalamanın üzerindeler diye düşünüyorum.Gayet sıkı,tok,sürüşü bir Ford kadar olmasa da keyifli araclar olduğunu düşünüyorum.Astra K 1.6 200 ps Opcline iddialı duruyor mesela,yeni Insignia'yı görmek gerek.Ben opeli geçmişten beri severim 1970'li yıllarda çocukluğum Admiral ve 80 li yıllar Ascona'nın içinde geçti.Benim Opel sevgim dinmez:)

Son düzenleme:

Koraykaya

Koray
İcracı
4 Kas 2016
1,977
6,025
5,270
Didim
Marka
Dacia

DuzboruDownpipe

Reis
Destekçi
Beta Programı
9 Eyl 2016
7,599
18,379
5,020
Kocaeli
Marka
Volkswagen
valla yok olanda kapanmış izmir burdan 4 saat kalkıp gelmeye kalksam ayrı sıkıntı ayrı masraf :D

0c38c458255f3c5c6f5773c6997cfbbd.jpg

Saf sürüş makinası :)

Tapatalk kullanılarak Tapatalk aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım