Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
Ben dursunun açıklamalardan çok sonraki açıklamaları bekliyorum abi, Zaten konuşmanın başına arena'nın tapusunu koyarak ibra kozunu erken kullandı. uefadan ceza gelmeyecek kesinlikle ben kefilim diyor. aynı cümleyi 2015te de söyledi gittim görüştüm kesinlikle öyle bir şey yok dedi. başkan seçildiği genel kurulda Galatarasay'ın ekonomik sıkıntısı yok rivayı satmaya gerek yok dedi.

Şimdi battık çıkmaya çalışıyoz alkış alkış
Kendi kulübümün genel kurulunu bile izlemiyorum son zamanlarda. İbret olsun diye izliyorum yemin ederim. Dediği herşey yalan çıktı şimdiye kadar. Bana herşey tüpçüyü hatırlatıyor :D Aynı böyle konuşurdu, tek farkı bizde yuhalayan filan çok oluyordu son zamanlarda. Rezaletler çıkabiliyordu :)

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Kendi kulübümün genel kurulunu bile izlemiyorum son zamanlarda. İbret olsun diye izliyorum yemin ederim. Dediği herşey yalan çıktı şimdiye kadar. Bana herşey tüpçüyü hatırlatıyor :D Aynı böyle konuşurdu, tek farkı bizde yuhalayan filan çok oluyordu son zamanlarda. Rezaletler çıkabiliyordu :)

Abi emin ol bildiğinden çok daha fazla yalan var, Yalanlara dair akşama bi yazı gelir muhakkak twitter küfür kıyamet kaynıyor atarım yalan listesini :)

kenblock

Panpa
Beta Programı
24 Ocak 2017
5,292
1
9,444
4,970
kocaeli
7c85da8a77b25852edec95dd78c32a9a.jpg

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,538
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes

he diyeceksin ki neden bu yalanlara rağmen bu alkışlar, adam her türlü borca sıkıntıya kılıf olarak eski yönetimlerden gelen borçları gösteriyor.Ünal aysal'ı suçluyor ama ünal aysal döneminde spk sermaye artırımına izin alamaması, adnan polat yönetiminden kalan vergi borçları, stad devrinden gelen az önce bahsedilen 70 milyon ceza vs hep bunları öne sürüyor. Ben yapmadım yapmışlar haberim yoktu diyor. ÖNceki yönetimde ekonomiden sorumlu başkan yardımcısı bendim demiyor, tek bi argümanı var, yapacağım edeceğim sıkıntı yok karişma bende.

@berkertekin

C7wGHKlXQAAKaxv.jpg:small
k
kemerburgaz tesisleri değil burası, kemerburgaz şelalesi

EDit: Aysal konuşma yapacakmış. Adını yazdırmış

Son düzenleme:

bt

Takipçi
Destekçi
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,040
7
51,377
6,820
Kocaeli
Marka
Opel
he diyeceksin ki neden bu yalanlara rağmen bu alkışlar, adam her türlü borca sıkıntıya kılıf olarak eski yönetimlerden gelen borçları gösteriyor.Ünal aysal'ı suçluyor ama ünal aysal döneminde spk sermaye artırımına izin alamaması, adnan polat yönetiminden kalan vergi borçları, stad devrinden gelen az önce bahsedilen 70 milyon ceza vs hep bunları öne sürüyor. Ben yapmadım yapmışlar haberim yoktu diyor. ÖNceki yönetimde ekonomiden sorumlu başkan yardımcısı bendim demiyor, tek bi argümanı var, yapacağım edeceğim sıkıntı yok karişma bende.

EDit: Aysal konuşma yapacakmış. Adını yazdırmış
Dökül dökül rahatla kardeşim. Çok birikmiş, dök içini. :(

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
demin fahir talib'in son videosu nu izledim. evoque kiralamış amerikada benzin almış en pahalısından. fiyatlarını verdi. litresi 88 kuruş. bende hesap ettim. benim araba amerikada olsa deposu 44 liraya dolup, en kaliteli benzinle 44 liraya 750 km yol yaparmışım. yani yuvarlarsak ayda 1500 km yolu 90 liraya yaparmışım. şehir içi.

benzinli araçla edirne'den ardahan'a 100 lira.

yani şuan edirneden yola çıkıp ardahana gitmek istesem, 100 tl yakıt yakacağım ama yaklaşık 500 tl devlete vergi vereceğim yolculuk bana 600 tl ye maal olacak.

bu paralar kimin cebine gidiyorsa benim hakkım son kuruşuna kadar haram zıkkım olsun.

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
şunuda unutmayın bu saatece otomobil benzinde böyle değil herşey böyle.

marketten kıyma alırkende 4,5 liralık ete veriyoruz 58 lira.

telefon alırkende 1000 tl lik cihaza veriyoruz 5000 lira.

bilgisaray alırkende böyle mc donaldstan hamburger alırkende

domates alırkende.

herşey ama herşey 1 alıp 6 ödüyoruz.

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota
demin fahir talib'in son videosu nu izledim. evoque kiralamış amerikada benzin almış en pahalısından. fiyatlarını verdi. litresi 88 kuruş. bende hesap ettim. benim araba amerikada olsa deposu 44 liraya dolup, en kaliteli benzinle 44 liraya 750 km yol yaparmışım. yani yuvarlarsak ayda 1500 km yolu 90 liraya yaparmışım. şehir içi.

yani şuan edirneden yola çıkıp ardahana gitmek istesem, 100 tl yakıt yakacağım ama yaklaşık 500 tl devlete vergi vereceğim yolculuk bana 600 tl ye maal olacak.

bu paralar kimin cebine gidiyorsa benim hakkım son kuruşuna kadar haram zıkkım olsun.
AMİN

Cussler

Panpa
5 Eki 2016
3,477
8,934
4,970
Marka
Toyota

domates alırkende.

Abi ucuuuz , biz mutluyuz, bak devletimiz süper güç oluyor:Dherkes korkuyor bizden:D

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul
Nice huzurlu,mutlu senelerin olsun karşim :) Panda koleksiyonun olsun inşallah :)
Doğum günün kutlu olsun kardeşim nice senelere :).
Doğum günün kutlu olsun kardeş.Gönlünce olsun her şey.
Doğum günün kutlu olsun @kekum34
Her birinize teşekkür ediyorum. Hep beraber nice senelere inşallah.

kekum34

Emirhan KEKUM
Panpa
8 Eyl 2016
2,347
5,331
4,270
22
İstanbul

aynen öyle. Ben kıt kanaat geçinmeye çalışırken benden kat kat vergi alıyolar. Sonuna kadar katılıyorum dediklerine.

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,026
1,997
2,770
Marka
Subaru

domates alırkende.

Türk halkının kaçta kaçı amerikan halkının doğrudan ödeği vergileri ödüyor ?

tesla

Profesör
3 Şub 2017
358
453
1,095
Türk halkının kaçta kaçı amerikan halkının doğrudan ödeği vergileri ödüyor ?
onuda daha halkından vergi toplayamayan dünya lideri düşünsün. hocam kendinizi amerikayla karıstırmayın, bellki gidip görmemişsinizde konusuyorsunuz. ister inanın ister inanmayın bütün dünya onlar rahat yaşasın diye çalışıyor. herkes onlara çalışıyor. gidip içerde biraz zaman geçirirseniz ne dediğimi anlarsınız. alman bile kendi ürettiğini kendi insanından önce oraya satma peşinde dolar koparmak için. siz neyden bahsediyorsunuz. amerikan vergisiymiş. yılda kazançlarının yüzde 20 si. yılda 100.000 dolar kazansa 20.000 dolarını vergiye ödüyor. ama zaten onlara koymuyor merak etmeyin. herşeyi en ucuza alıyorlar. ve dünyanın en güvenli ülkesinde yaşıyorlar. vergilerinin karsılıgını alıyorlar. sen verdiğin verginin karsılıgını alıyor musun?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım