Geyik Başlığı 2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
_20170205_200334.JPG

AlperErdem

Profesör
Beta Programı
10 Eyl 2016
508
572
1,770
Forumda da 1-2 başlıkta okumuştum sanırım. Nokian'ın kış lastiğinin kar ve soğuk hava performansı ts 860 gibi çok başarılı. Fakat hava ısındığında ts 860 kadar iyi tutuş sergileyemediğinden bahsediliyordu. Kış lastiklerinin hemen hemen hiç biri soğuk ve karlı havalarda belli standartların altına düşmüyor, ben daha karda beni yolda bıraktı gitmedi denilen bir kış lastiği duymadım. Ama Rusya gibi bir iklimde de yaşamıyoruz, kışın havanın 7 derece altında olduğu zamanlar çok uzun sürmüyor hele ki nisan ayına yaklaşırken. Hal böyle olunca sıcak havadaki performansları kış lastiklerinin başarısını belirlemede etken rol oynuyor. Eğer doğu anadolu yahut sert iklimin uzun geçtiği bölgelerde yaşamıyorsanız 7 derecenin üzerinde sapıtmayan bir kış lastiği tercih etmek gerekiyor. Petlas w651 kullanıyorum, kışın dağa bile çıktım yolda kalmadım ama hava 10-15 derece olunca ne yapacağı hiç belli olmuyor, ıslak zemini görünce bırakıyor kendini.
Trabzonda yaşıyorum. Ya buranın havası biraz tuhaf:) Ne çok sıcak, ne de erzurum gibi çok soğuk geçer kışı. Ama mesela bu sene son bilmem kaç senenin en şiddetli kışıydı ve aşırı kar yağdı. Madem ts860 sıcak havalarda da başarılı o zaman onu almak daha mantıklı. Önerilerin için çok sağol Cenk abi :)

Cenk

Galatasaray
Beta Programı
8 Eyl 2016
18,205
45,797
6,820
Zonguldak
Marka
Ford
Trabzonda yaşıyorum. Ya buranın havası biraz tuhaf:) Ne çok sıcak, ne de erzurum gibi çok soğuk geçer kışı. Ama mesela bu sene son bilmem kaç senenin en şiddetli kışıydı ve aşırı kar yağdı. Madem ts860 sıcak havalarda da başarılı o zaman onu almak daha mantıklı. Önerilerin için çok sağol Cenk abi :)
Rica ederim kardeşim. Ben henüz kendi aracımda bu lastiği deneyemedim, ama tavsiye verdiğim kişiler memnun kaldı. Bir daha ki kışa yeni kış lastiği almam gerekecek ben de ts 860 alacağım zaten.

yyalciin

Yusuf
Profesör
10 Kas 2016
186
497
1,835
28
istanbul
Marka
BMW

Beyler Under Armour döktürmüş yav. Michelin ile geliştirmişler ve bana baya rahat geldi. Ama fiyat biraz tuzlu 550TL'ye geliyordu. İndirime girmesini kovalamak gerek valla 550TL cok gereksiz para bu ayakkabı için. Aklınızda olsun ayakkabı alacaksanız.
lan 235/65 r17 michelin latitude sport lastiğin tanesi 545 lira bu ne ahahahah

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Yav beyler şu 1.4 TSI 4X4 DSG Skoda Kodiaq'ı beklemekten valla saçlarım beyazladı ya. Hayır fiyatı falan baya iyi gelecek diyor Skodacılar hatta Ateca ile çok benzer olacak diyolla. Gelsede incelesek sonrada Tiguan ile takasa girsek dolusunu.
Onun 7 kişiliğini babam da bekliyor ama 1.6 dizeli olmaması yıktı adamı :D

Porsche

GALERİCİ
8 Eyl 2016
11,127
23,291
6,520
İstanbul
Marka
Zirai Traktör
Onun 7 kişiliğini babam da bekliyor ama 1.6 dizeli olmaması yıktı adamı :D
7 kişiliğe gerek yok bizim için ama alacağımız araçta sunroof, led far, adaptif şasi, büyük ekran, elektrikli bagaj kapağı ve ısıtmalı koltuk kesin olmalı ve 1.4 TSI 4X4 DSG olan bu aracın maksimum 145 bine gelmesi gerek. Eğer 140 a geliyorsa Canton ses sistemi de koyar 145 e bağlarız valla.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım