Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

GARAJ TV

Panpa
9 Eyl 2016
6,305
8,799
4,770
@DouglasAdams geçenlerde sana bir şey dedim ya, kulan verin söylediklerime.:cool: Bak az önce bir mesajımı buldum burada:
https://www.otopark.com/forum/threads/opel-gözünüzde-nasıl-bir-marka.2059/page-3#post-28972
Opel'i PSA aldı şimdi :)
Opel zaten 2003-2008 yılında çıkardığı arabalardan batmak üzere olduğu belliydi bir marka sürekli kendini tekrar ediyor ve bir şekilde kalitesini düşürüyorsa belli ediyor bunu. 2008 de insignia ile ciddi anlamda bir devrim yapmak istediler ama bu seferde ekonomik kriz vurdu orada da başarısız oldu. Bu sefer verilecek bir karar vardı çünkü artık eski opel kalitesinden ve imajından (omega filan) eser kalmamıştı yaa kaliteden düşecek ya daha çok kişiye ulaşmaya çalışacak ya da zararına satacak. İlk reklamlarla daha çok kişiye ulaşılmaya çalışıldı işte o bir alman gibi şeyler ile kaliteli intibası verilmeye çalışıldı pek işe yaramadı sonra yan markayı chevrolet i direk kestiler opel in satışlar artsın diye o da görüldüğü gibi işe yaramadı ki yıllarca arabalarını zararına sattılar desek yeridir sonra da gm dayanamayıp komple (o türk arabalarına yani stiker ve double din li cadillac ve saablara verilen paraları düşününce) gayet uygun bir fiyata sattı.

Son düzenleme:

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Son düzenleme:

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
Başka bi usb denesene onu da okumazsa usb girişte problem vardır
Başka belleğim yok da telefon bağlayınca şarj ediyor, bilgisayara takınca direk görüyor sildim komple bir şarkı koyup denedim formatladım herşeyi denedim sinirlerim bozuldu bak :D
Bu Toyota forumları ne kadar gereksiz ya Usb başlığı altında bel desteğini tartışıyorlar

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Başka belleğim yok da telefon bağlayınca şarj ediyor, bilgisayara takınca direk görüyor sildim komple bir şarkı koyup denedim formatladım herşeyi denedim sinirlerim bozuldu bak :D
Bu Toyota forumları ne kadar gereksiz ya Usb başlığı altında bel desteğini tartışıyorlar
şarj ediyor da ordan şarkı açıyor mu bi denesene

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota
Telefonu şarj ediyor sadece hiç şarkı amaçlı denemedim abi
Sinirim bozuldu eve çıktım denerim ama ilkkez usb den müzik dinlemeyi denedim çalışmadı
aha hacım bu usb ilk defa ya da telefon ilk defa takılıyorsa ilk önce mute alır.Ona da dikkat etmen lazım.İlk defa biri bluetooth bağlarsa da bende mute a alır onu ilk önce.Ona da dikkat ediver.Belki çalıyordu mute da kaldı o da olabilir.Bir daha gittiğinde telefondan çalmaya çalış usb dene ve mute a dikkat et:)

Bedirhan

Reis
Yönetici
Admin
Destekçi
8 Eyl 2016
6,278
21,697
5,320
26
Avcılar-Darıca
aha hacım bu usb ilk defa ya da telefon ilk defa takılıyorsa ilk önce mute alır.Ona da dikkat etmen lazım.İlk defa biri bluetooth bağlarsa da bende mute a alır onu ilk önce.Ona da dikkat ediver.Belki çalıyordu mute da kaldı o da olabilir.Bir daha gittiğinde telefondan çalmaya çalış usb dene ve mute a dikkat et:)

Taktığım zaman USB simgesi tıklanabilir hale gelmesi gerekiyor normalde ama hiç takmamış gibi davranıyor meret
Usb biraz pazar işi acaba ondan olabilir pc de çalışıyor ama

alfhonso

Hakan BIÇAK
Eski İnfazcı, Yeni Eğitici
Yönetici
Admin
9 Eyl 2016
24,656
1
64,539
6,820
34
Denizli
Marka
Mercedes
Abim hayırlı olsun güle güzel günlerde kullan biliyorum bu arabayı bizim evin baya yakınındaydı hatta :)

aynen aynen adliye tarafı malum :))

Allah razı olsun çok daha güzelleri sana nasip olsun inşallah, önümüzdeki hafta içi veya haftasonu görüşürüz muhakkak senin uygunluk durumuna göre :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım