Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DJoBc4qXkAEbLNz.jpg:large

https://twitter.com/EmniyetGM/status/908039881645068288

gençler dikkat bundan sonra sövemicez......

Telefonda güzel de pc de uygulama şuan açılmıyor bide aradığın her şarkıyı bulamıyon leyla the band yok mesela bazı şarkıların bulunmaması ve şuan pc de açılmaması harici bi sorun yok güzel bi uygulama.
Yesss muazzam app ama ara sıra donma olayı olmasa süper olacak ne müzik değisiyo ne ses kısılıyo ne kapanıyor lanet bi sey oluyo çıkıyo
Ama güzel işte
13 liraymis telefonu değiştirdik malum bir deneyeyim diyorum teşekkür cevaplar icin

Son düzenleme:
spotify kullananlara bi sorum var, internet paketinizden nasıl sömürüyor?

Ben şu durumdan dolayı şaşırdım kardesimde Fizy de internet kotasından gitmiyor Fizy gibi sandım yani
Abi evde internet varken yap playlisti çevrimdışı internetsiz dinle.Şarkı ekleyeceksen playliste filan o zaman internet yiyiyor.Android telefonda asla ihtiyaç duymadığım bir uygulama.Yt mp3 dönüştürücüden indiriyorum tubidy gibi programlardan dinliyorum falan filan.Arada 3 aylik 1 tl kampanyasi oluyor Spotify'ın o zaman yeni üyelikle kullaniyorum :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abi evde internet varken yap playlisti çevrimdışı internetsiz dinle.Şarkı ekleyeceksen playliste filan o zaman internet yiyiyor.Android telefonda asla ihtiyaç duymadığım bir uygulama.Yt mp3 dönüştürücüden indiriyorum tubidy gibi programlardan dinliyorum falan filan.Arada 3 aylik 1 tl kampanyasi oluyor Spotify'ın o zaman yeni üyelikle kullaniyorum :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
YouTube MP3 kapatılacak deniyor birde devamlı yeni şarkı ekle bilgisayara bağlamak gibi cart cırt işlerle uğraşmak istemiyorum çünkü uzun geliyor işin açıkçası .Fizy yaparım belki fiyatı uygun olursa

Son düzenleme:
YouTube MP3 kapatılacak deniyor birde devamlı yeni şarkı ekle bilgisayara bağlamak gibi cart cırt işlerle uğraşmak istemiyorum çünkü uzun geliyor işin açıkçası .Fizy yaparım belki fiyatı uygun olursa
Android telefonda da mp3 dönüştürme yapabiliyorsun abi no problem :D Müzik dinlemeyi çok severim bilgisayarımı alırken en çok jbl ses sistemi mest etmişti dolby audio ile birlikte :) Tubidy gibi programlar var müzik dinlemek için açıkçası müzik dinlemek için para vermem

Android telefonda da mp3 dönüştürme yapabiliyorsun abi no problem :D Müzik dinlemeyi çok severim bilgisayarımı alırken en çok jbl ses sistemi mest etmişti dolby audio ile birlikte :) Tubidy gibi programlar var müzik dinlemek için açıkçası müzik dinlemek için para vermem
Tubidy dediğin programdan müzik indiriyormusun u yoksa dinliyor musun kafam biraz bozuk kusura bakma tam anlayamadim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...