Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
gencler turkiyeden uygulama indirilemiyor ama android auto apk diye yazarsiniz google indirebileceginiz google temelli uygulama var. Arabanizda android auto olmasina gerek de yok.telefonu koyun uygulamayi acin driving mode adi altinda bir nevi kolaylik sagliyor aklinizda olsun

Ameliyattan çıktım yaklaşık 3 saat kadar önce. Şimdilik mi ebediyete kadar mı bilmiyorum; yürüyemeyeceğim. İyi dileklerini ileten herkese çok teşekkür ederim. Arkamda olduğunuz, destek verdiğiniz için minnettarım.

Bana çarpan adama ne oldu? Güzel soru...

Zamanında karımı öldüren, beni de yaşayan ölüye çeviren adamları devletin eline kanıtlarımla ve kendilerinin itirafları ile vermiştim. Sonuç ne oldu peki? Rüşvet ile yırttılar, hâlâ görüyorum hiç bir şey olmamış gibi devam ediyorlar hayatlarına... Ben ise acım yüreğimde, baktığım her yerde, her an eşimin hayali ve hasretiyle yaşamaya devam ediyorum.

Bu arkadaşlar da aynı şekilde, üst mercilerden tanıdıkları ve para sayesinde kurtulmuşlar. Benim de tanıdıklarım var, Allahın izniyle hakkımı sonuna kadar savunacağım.

Her zaman dediğim gibi, bu lafım özellikle genç kardeşlerimize; hayatınızdaki her şeyin her an kıymetini bilin ve şükredin. İşler kötüye gidiyor olsa bile şükredin, 3n kötü günüm böyle olsun diyin. Hiç şüphesiz Allah sabredenlerle beraberdir. Vardır bi hikmeti başınıza gelen kötü şeyin.

Biraz da sanatsal;

Only know you've been high when you're feeling low

Allah'a emanet olun.

@İstanbulluu durum bundan ibaret adalet tecelli eder mi bilmem ama evveliyatında, @TheAMG56 'nın sağlığına kavuşmasını diliyorum Allah'tan.

ehliyetli bı abimiz gelse guzel olur da şimdilik kimse gözükmüyo ,benim planım sabıha gokcene kadar otobus geri kalan 4 km de yuruyerek:D
vallahi fena fikir değilmiş. Sabiha gökçene gelirim beraber yürürüz. Şimdi şeye bakıyorumsabşha gökçene en rahat gidiş metro ile ulaşım var mı bilmiyorum. Varsa rahat gelirim. Ama bide şuan edirnedeyim istanbula geçeyim bi rahat rahat konuşurum.

Geçmiş olsun TheAMG56 dostum.ALLAH yardımcın olsun .
Geçmiş yorumlarda dendiği üzere, makas olayı marifetmiş gibi çok yayıldı.
Yani bizde atmıyormuyuz yeri geliyor sinir oluyoruz biri solu sıkıştırıyor ışıkda kalkmıyor sıkışıyoruz vs vs ama risk almadan yada minimum riskle uzun aralık bırakarak atıyoruz.
Bu fenomen arkadaşlar sırf makas atmış olmak için yapıyor.Yada kendilerinimi kanıtlamaya çalışıyorlar bilemiyorum ama , Bu hiç hoş deil. Bunada çare yine bize düşüyor ki bu çevre kurallarına giriyor hoşgörü vs. , trafik buna fazla bişey yapamıyor malesef.
Ben günümdeysem, solu işgal etmiyorsam, cevap veriyorum haraketlerine .

Ya bide olacaksa oluyor .Dün spor yapayım dedim tekerle dolmuşu sollarken bi kırdı geç dedim durağa geliyorum, sonra ulan lanet olsun be dedim.Hayır bide artislik yapıyor.

Son düzenleme:
Geçmiş olsun TheAMG56 dostum.ALLAH yardımcın olsun .
Geçmiş yorumlarda dendiği üzere, makas olayı marifetmiş gibi çok yayıldı.
Yani bizde atmıyormuyuz yeri geliyor sinir oluyoruz biri solu sıkıştırıyor ışıkda kalkmıyor sıkışıyoruz vs vs ama risk almadan yada minimum riskle uzun aralık bırakarak atıyoruz.
Bu fenomen arkadaşlar sırf makas atmış olmak için yapıyor.Yada kendilerinimi kanıtlamaya çalışıyorlar bilemiyorum ama , Bu hiç hoş deil. Bunada çare yine bize düşüyor ki bu çevre kurallarına giriyor hoşgörü vs. , trafik buna fazla bişey yapamıyor malesef.
Ben günümdeysem, solu işgal etmiyorsam, cevap veriyorum haraketlerine .

Ya bide olacaksa oluyor .Dün spor yapayım dedim tekerle dolmuşu sollarken bi kırdı geç dedim durağa geliyorum, sonra ulan lanet olsun be dedim.Hayır bide artislik yapıyor.
Valla istanbulda maalesef uzun suredir araba kullaniyorum ve bu tur makas atayim , on ve arka sisleri acip goz alayim , aptal sapan varex takip insanlari rahatsiz edeyim , arabayi alcaltayim sigara kutusu girmesin ustune kasislerden gecerken butun trafigi tikayayim diye yapan eden maganda cok var. Ustelik bir cogu bilincli soforlerin onceden olacaklari gorup ona gore yol acmasi ve kacinmasi gibi durumlarin sonucunda kendilerinin makas atabildiklerinin farkinda degil.yani kendilerini iyi sofor falan saniyorlar bide o da degil sadece bunu anlayacak kapasiteleri yok.

Valla istanbulda maalesef uzun suredir araba kullaniyorum ve bu tur makas atayim , on ve arka sisleri acip goz alayim , aptal sapan varex takip insanlari rahatsiz edeyim , arabayi alcaltayim sigara kutusu girmesin ustune kasislerden gecerken butun trafigi tikayayim diye yapan eden maganda cok var. Ustelik bir cogu bilincli soforlerin onceden olacaklari gorup ona gore yol acmasi ve kacinmasi gibi durumlarin sonucunda kendilerinin makas atabildiklerinin farkinda degil.yani kendilerini iyi sofor falan saniyorlar bide o da degil sadece bunu anlayacak kapasiteleri yok.

Makas videolarında da genelde "bu aradan nasıl çıktı" denen yerlerde yan arabaların frenlediği görülüyor. O frenleme olmasa ya yandakine kıçını vuruyorlar yada öndekine vuruyorlar. Pololu bir alık vardı "nasıl olduysa ehe ehe taklaya geldik" diye motosikletliye olayı anlatan. Onlardan çok var maalesef.

Makas videolarında da genelde "bu aradan nasıl çıktı" denen yerlerde yan arabaların frenlediği görülüyor. O frenleme olmasa ya yandakine kıçını vuruyorlar yada öndekine vuruyorlar. Pololu bir alık vardı "nasıl olduysa ehe ehe taklaya geldik" diye motosikletliye olayı anlatan. Onlardan çok var maalesef.
Bu tur salaklarin yuzunden her saniye aynalara bakmaktan yoruluyorum.bazen eve yorgun donerken en sagdan yavasca giderken bile rahat huzur vermiyorlar o mallarin yuzunden her saniye aynaya baka baka tik olustu aman bir apaci geliyormu onume kirarmi mesafe birakayim diye tam bir salak sürüsu o video koyanlar

Sektörün en formda 3 tasarım şefi. Soldan sağa
Renault - Laurens van der acker
Mercedes - Gorden Wagener
BMW -Adrian van hooydonk

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170913-222004.png
    Screenshot_20170913-222004.png
    852.9 KB · Görüntüleme: 212
@TheAMG56 Abi cidden çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.Yeni duydum daha kaza olayını vallaha çok üzüldüm keşke şu makasçı yolda salak salak davranan kesim yok olsa da rahatlasak.İnşallah eski sağlığına kavuşursun.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...