Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Spotify kullananlar memnun mu acaba?
Hocam ben 1 seneden uzun süredir premium kullanıyorum, onun öncesinde de 1 seneden fazla ücretsiz halini kullandım. Eğer müzik dinlemeyi seviyorsanız, youtube'dan bul onu indirmeyle uğraş vs sevmiyorsanız(ki zaten ses kalitesi çok fark ediyor) ilaç gibi gelir. Ben 3 ay 1 lira kampanyasıyla başladım sonra 10 lira sonra 13 küsür oldu ama gene de parasına değiyor bence.
spotify kullananlara bi sorum var, internet paketinizden nasıl sömürüyor?
Abi i8'in benzin yakması gibi, istersen evde işte şarj edersin öyle takılırsın hiç yakmaz. Aynı şekil spotify'da şarkılarını listelerini indirir kaydedersin, çevrimdışı moda geçersin gram internet yemeden müziğini dinlersin :D ama mobil veriyle bir listeyi, albümü dinlemeye başlarsan çok üzer, hele bi de ses kalitesini en yükseğe alırsan amerikan v8'i gibi içer. (şarkı başı 7-8mb ortl.)

Bu ibizi/leon/superb başlığından leon hakkında yaptığın yorum ki bende leon hakkındaki düşüncelerimi önceki mesajlarda yazmıştım. Benim sorumda şu olacak sakin kullanımda tatmin etmeyen kaç tane araba var ki?
Aklıma bir çırpıda gelenleri sıralayayım:
Symbol
Duster
Logan
Corolla 1.4Dizel otm.
i20dizel Jump donanımı
Linea boş paket
Geely Echo

Android telefonda da mp3 dönüştürme yapabiliyorsun abi no problem :D Müzik dinlemeyi çok severim bilgisayarımı alırken en çok jbl ses sistemi mest etmişti dolby audio ile birlikte :) Tubidy gibi programlar var müzik dinlemek için açıkçası müzik dinlemek için para vermem
ama gerçekten farkı anlıyosun. Spotify daha kaliteli bi şekilde veriyor sesi.

ehliyetli bı abimiz gelse guzel olur da şimdilik kimse gözükmüyo ,benim planım sabıha gokcene kadar otobus geri kalan 4 km de yuruyerek:D
İdmanliysaniz 30dk yi geçmez , rahat ayakkabilar ve dar olmayan bir pantolon giyin . Olmaz diye birsey yok . Ben geceleri 6km yuruyus ustune 30dk spor yapiyorum .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şükür diyelim. Daha kötü olunur mu, olunursa da nasıl olur bilmiyorum ama elbet vardır benden beteri. Şükür kardeşim, çok şükür yaşıyorum hala. Maalesef...
Allah iyilik versin ağabeyim , Allah bugünümü aratmasın , en kötü günümüz bu olsun ...

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gunaydinlaaaaar
bu saatlerde buralar cok tenha oluyor. oysa ben her sabah 5 te kalkip sizi bekliyorum :P
herkese keyifli, huzurlu, sorunsuz, bol kazancli gunler dilerim...
DR012VG-the-best-way-to-make-your-dream-poster.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...