Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
WhatsApp Image 2017-09-14 at 18.50.14.jpeg
WhatsApp Image 2017-09-14 at 18.51.02.jpeg

@motorsinann ne diyorsun kaç liraya çıkar :))

mt125 biraz pahalı bir motor ben başlangıç için düşünmezdim açıkçası eğer çok zengin değilsem. Sanırım ikinci ellere de bakıyorsun ama ben olsam başlangıçta ikinci el motosiklet de düşünmem, eğer çevremde güvendiğim, motordan anlayan birisi yoksa. Çünkü kazıklanma ihtimali yükseliyor :D onun yerine 4 kağıt ucuza cbr125 düşünülebilir. Böylelikle eğitime, ekipmana, kilide vs daha bol bütçe ayrılabilir :D
zaten ben de düşündüm sonradan mt-125 fazla gelir diye düşündüm. Belki bu mondiallerden falan ya da dediğin gibi cbr125 falan. Zaten en önemlisi ekipman motoru daha düşük tutacam. Ama şimdi ufak araştırmalar yapıyorum 5 ay sonra doğum günümden sonra hepsi netlik kazanacak :D

Tanimiyorum, araba temiz duruyor aslinda, Shelby e cevirmeye calismis arkadas ama olmamis bence :D
Gercek GT500 de yandaki etiket boydan boyadir, on kaputtaki havalandirma menfezleri benimkindeki gibi degil tek parca panjura paralel sekildedir. Ortada Pony degil, Solda kobra olur, ayni sekilde sag ve sol camurlukta da kobra olur. Tampon komple farkli zaten...
Muhtemelen bu arac 3.7 lt Premium pack (Base model yani) :D ,
Orjinal GT500 goruntusu:
maxresdefault.jpg

Son düzenleme:
Tanimiyorum, araba temiz duruyor aslinda, Shelby e cevirmeye calismis arkadas ama olmamis bence :D
Gercek GT500 de yandaki etiket boydan boyadir, on kaputtaki havalandirma menfezleri benimkindeki gibi degil tek parca panjura paralel sekildedir. Ortada Pony degil, Solda kobra olur, ayni sekilde sag ve sol camurlukta da kobra olur. Tampon komple farkli zaten...
Muhtemelen bu arac 3.7 lt Premium pack (Base model yani) :D ,
Orjinal GT500 goruntusu:
maxresdefault.jpg
Saygılar abi güzel açıkladın :)
316i yi M paket yapma çalışması diyosun yani bi nevi :D

Hakan zeki. Ha ise girdim girecem diyerek forumu galyana getirdi halki hazirladi vaatlerde bulundu sonra fethetti dediki memur ulkenin bel kemigidir alfa tamam taunus tamam hatun tamam simdi yorgunum yorgunum diyerek zamaninda havuz yaptiracam diye baslayan vaatleri fos diye söndu

hatun tamam derken? olm nerde hatun benim niye haberim yok?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...