Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@bt @Cenk Bu araba mükemmel yauv babamla BA YIL DIK tek sıkıntı 1.5 turbo olması :D
0080d2f7bf475727cdb3288860dd6eb7.jpg
e10107fec2a560014754b2978b931b66.jpg
40b8a4059a13543f732ea4aaf29bf011.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@bt @Cenk Bu araba mükemmel yauv babamla BA YIL DIK tek sıkıntı 1.5 turbo olması :D
0080d2f7bf475727cdb3288860dd6eb7.jpg
e10107fec2a560014754b2978b931b66.jpg
40b8a4059a13543f732ea4aaf29bf011.jpg

Banka soyacagim sonunda zaten :D vergiler boyle olmasaydi 2.0 180 hp otomatik tam bana goreydi. Makyajla beraber 8 ileri tam otomatik yeni sanziman gelecek. Onunla beraber 1.5 eb motorun tuketimi iyi olcude dusecektir ama yinede pahali :D

Banka soyacagim sonunda zaten :D vergiler boyle olmasaydi 2.0 180 hp otomatik tam bana goreydi. Makyajla beraber 8 ileri tam otomatik yeni sanziman gelecek. Onunla beraber 1.5 eb motorun tuketimi iyi olcude dusecektir ama yinede pahali :D
167k tl bu araba led farları filan var donanımı güzel de bizim için 1 golf daha demek bu aynı yerde sedan bu renk style paket 1.5 eb vardı 130 küsür tl o da güzeldi vallaha beğendik mondeoyu bizden geçer not aldı :D

1.5 T3 Volvo V40 Incription+New comfort plus paketli(paket 12k tl cam tavan koltuk ısıtma vs)130k tl.Sene sonu filan güzel rakamlara alınır.Ya da new comfort plus paketi alınmaz güzel fiyat.
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-inscription-otomatik-5000kmd-482006934/detay
Bu arabanın siyahıydı eş donanım golf highlineden daha ucuza geliyor v40.

Son düzenleme:
Aaaa sen dur ortamı kur da görecem ben seni :D
Kuruyoruz ufaktan herkes sıcak kanlı :D
Dışardan bakınca herkes holding sahibinin oğlu kızı gözüküyor :D fackat çoğu köyden coming
Hahahddk kasıntı tiplere kafa atasım geliyor zaten :D
İnstagramda Boğaziçi yeaa yazını BOUN pdr falan diye değiştir.Bi tane de sadece senin olduğun yüzünü net görebilcekleri foto koy eksiksin mustafa :/
Göreve hazırım gomtanım

yalnız o gerçek olabilir, benim alfayla direksiyonda babam varken 180le girdik biz bişi olmadı :/
aynen, 156 yi benimde 170-180 le cok virajlara atmisligim vardir. 159 sinifinin en iyi yol tutusuna sahip olsa da o kadar guven vermiyordu, hem daha yuksek oldugundan, hemde daha yumusak suspansiyona sahip oldugundan. Aslinda @sinan onlarca araci apexten apexe atip duruyor, esas efsane yanibasinda duruyor, sabirsizlikla bekliyoruz 156 ile eglenceli dakikalari :D

167k tl bu araba led farları filan var donanımı güzel de bizim için 1 golf daha demek bu aynı yerde sedan bu renk style paket 1.5 eb vardı 130 küsür tl o da güzeldi vallaha beğendik mondeoyu bizden geçer not aldı :D

Cok pahali arabalar alinacak gibi durmuyor. Keske gitmisken test surusu de yapsaydiniz.

Belki merak edenler olur t-gdi 177 bg tucson için lpg uyguluyorlarmış.Garantiyi sordum devam ediyor dedi.5 sene olan Hyundai garantisi mi dedim evet dedi.Lpg tabii ki pahalı olacaktır ama 5 sene garantinin devam etmesi güzel bir olay.

Finale Sırbistan'dan arabayla gelen baya var. Geneli yaşı ilerlemiş, büyük, dizel arabalar. Gördüğüm en yeni araba 2010'da satılan kasa A6'nın swsiydi.
Bir tane siyah dizel Yakuza kasa Accord gördüm Belgrad'dan gelmiş, bu kadar diri araba Türkiye'de yoktur.

Türkiye'de olduğu kadar sık araba değiştiren bir ülke daha var mı acaba. Özellikle İstanbul'da çok sık araba değiştirenler var.

Son düzenleme:
aynen, 156 yi benimde 170-180 le cok virajlara atmisligim vardir. 159 sinifinin en iyi yol tutusuna sahip olsa da o kadar guven vermiyordu, hem daha yuksek oldugundan, hemde daha yumusak suspansiyona sahip oldugundan. Aslinda @sinan onlarca araci apexten apexe atip duruyor, esas efsane yanibasinda duruyor, sabirsizlikla bekliyoruz 156 ile eglenceli dakikalari :D

vallahi ben de aylardır bekliyorum, alt takıma falan gireceğim diyordu onları da halletti, benim öyle kamerayla falan hiç alakam yok, ama @Koraykaya ve @emert20 otopaü için çekecekler benim arabayı :) Bi de taunus testi gelcek :D

al eline bezi vs de bi temizle o zaman corollayı doktur bey öle antep urfa hatay turuna çıkmak değil o
Yok canım o babamın birtanesi ya.2 haftada bir iç dış yıkatır.Yalnız kaputun menteşelerinin olduğu yer çam ağacı iğne yapraklarıyla dolu 10 yıldır birike birike.. Temizlemek lazım da işte üşeniyoruz ailecek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...