Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abi güneydogu anadoludan geldigi için antep fıstığı veya isot agaci cikmasi muhtemel .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olm isot deme la, acı hastasıyım ama midemde acıya karşı bi tepkime oluşmuş halde, her acı yediğimin ertesi günü mide spazmı yaşıyorum. ona rağmen acı seviyorum acı yiyorum

@kekum34 senin şu a1 ehliyet mevzusu benimde kafama yattı , 1200 civari ehliyet tutuyor . 2000(+) fiyata da cross bir motor bulursam güzel olur :)

Yalnız benim 15 Temmuz 2018 i beklemem gerekecek :(

@emreozukan madem grandcherokee alamiyoruz bari motor ile ucundan kiyisindan baslamak lazim degil mi abi ?

edit : güvenlik ekipmansiz olur mu hic :)

Son düzenleme:
Ferrari, 2017 f1 i kaybedicek.

Delireceğim ya. Şu Verstapen'e F1'in altın çocuğu diyorlar bir de. Umarım Kimi de bırakır artık daha fazla zorlamanın anlamı yok. Sevimsiz takımın sevimsiz pilotu Hamilton bu saatten sonra şampiyonluğu zor bırakır. Olası bir Raikonen- Riccardo değişikliği olsaydı keşke gelecek yıl ama Kimi 1 yıl daha devam edecek. En azından McLaren berbat Honda motorundan kurtulup Renault motoruna geçecek gelecek yıl, umarım Alonso en azından podyum mücadelesi verebilir.

@kekum34 senin şu a1 ehliyet mevzusu benimde kafama yattı , 1200 civari ehliyet tutuyor . 2000(+) fiyata da cross bir motor bulursam güzel olur :)

@emreozukan madem grandcherokee alamiyoruz bari motor ile ucundan kiyisindan baslamak lazim degil mi abi ?

cross mu alcan kardeş :D

cross mu alcan kardeş :D
Abi 2500 dedim binilecek yamaha olur hysoung olur fiyatları 4000 den basliyor :)

Yerlilerinde şaseleri iyi degil titriyor diyorlar .

125 cc cross ta 5.9un yaninda araziye giren stock jimny gibi olur :)

Valla abi doga harikasi bir yerde yaşiyoruz ehliyet yok gezemiyoruz , bisiklet rampada olumsuz :)

Siz benden daha iyi bilirsiniz ama istanbuldan , cevre illerden insanlar off road icin / dogal guzellikleri için Kartepeye , samanli siradaglarina ve cevresine geliyorlar .

Bizimde yanibaşimizda degerlendirmek lazim .

Yaw yine izciteam izleyip gaza geldim [emoji35] [emoji35] [emoji35]

babama söyledim bırak ya tehlikeli ölücen falan dedi. Dedim yolda yürümekte de tehlike var yürümeyelim mi dedim. Eeee ııı felem bişeyler dedi annen izin vermez dedi. Ama doğum günüme 6 ay var daha o zamana kasar yavaş yavaş işlicem. Belki dayım sa motor kullanıyo o da destek falan çıkarsa:D ayrıca motordan önce ekipman almalısın yakıştıramadımo_O

babama söyledim bırak ya tehlikeli ölücen falan dedi. Dedim yolda yürümekte de tehlike var yürümeyelim mi dedim. Eeee ııı felem bişeyler dedi annen izin vermez dedi. Ama doğum günüme 6 ay var daha o zamana kasar yavaş yavaş işlicem. Belki dayım sa motor kullanıyo o da destek falan çıkarsa:D ayrıca motordan önce ekipman almalısın yakıştıramadımo_O
Bende aslinda racing motora falan çok merakliydim keza endurolarda öyle . BMW R1200gs hastasiydim . Kendi kendime diyordum ekipmanimi takarim falan filan ama Barkin abinin vefatindan sonra istersen çelik zırh giy ecel geldiyse ...

Bende ciddi anlamda sogudum , Yalnızca cross a sicak bakiyorum :)

Bende aslinda racing motora falan çok merakliydim keza endurolarda öyle . BMW R1200gs hastasiydim . Kendi kendime diyordum ekipmanimi takarim falan filan ama Barkin abinin vefatindan sonra istersen çelik zırh giy ecel geldiyse ...

Bende ciddi anlamda sogudum , Yalnızca cross a sicak bakiyorum :)

Orası öyle. Bak videoyu izle baktın ailen ikna olmuyo bide videoyu sok devreye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...