Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haftasonu 3 Amarok Düzce Torkul yaylası ve göleti bölgesine kamp yapmaya gittik. Oldukça eğlenceli oldu bu tarz kampları herkese tavsiye ederim fiziken biraz yorucu olsada mental anlamda insan gerçekten dinleniyor :).

Decathlon sponsorunuz galiba :D

Ceyhun saka bir yana , Dod ta ve Sahibinden de neden bu kadar fazla satilik v6 amarok ilanı var sence ? insanlar bir gazla alip vergi vb. nedenlerle mi satiyor acaba ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Decathlon sponsorunuz galiba :D

Ceyhun saka bir yana , Dod ta ve Sahibinden de neden bu kadar fazla satilik v6 amarok ilanı var sence ? insanlar bir gazla alip vergi vb. nedenlerle mi satiyor acaba ?

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla hiç ne kadar var falan diye bakmadım ama vergisi biraz fazla olduğu için olabilir belki.

Decathlon iyidir yav hem ucuz hem kaliteli :D.

Haydaaa:confused: kamyonet için 224hp neye yetmiyorki:D gemi mi çekicekler
O 224hp'de overboost ile 10 saniyeliğine 245hp oluyor :D:D. Valla bence 258 V6 tam ideal motor :D. Mesela kampa giderken Cayenne Diesel kovaladık zaten aynı motorlar ama adam 1.90'dan sonra hafif arayi açtı gitti :(. Oysa 258 olsaydı daha da kovalardık adamda kısa süreli bir şok geçirirdi ki bu bile ona 1 ay yeter :D.

Son düzenleme:
Eski fotoğrafları gezerken rastladım, fiyatı görünce yine dellendim. Sonra yetişmiş beyinlerimizi ülkede tutamıyoruz bilmem ne.

Ekli dosyalar

• MB.jpg
    MB.jpg
    813.9 KB · Görüntüleme: 194
Eski fotoğrafları gezerken rastladım, fiyatı görünce yine dellendim. Sonra yetişmiş beyinlerimizi ülkede tutamıyoruz bilmem ne.
O arkadaki G class jip sanırım.. O ne berbat bir yeşil tonudur öyle lunaparktaki çarpışan arabalar gibi. Sağını solunu trafikte bir yere sürtüp siyah leke çıkarırsak tam anlamıyla çarpışan araba olur sanırım o şekilde.

Valla şimdi VAG'cısın sen falan diye yine bi ton saçma sapan mesaj okumak ile uğraşmayı göze alarak şunu diyorum eğer öyle bir durum söz konusu olursa ki dedikodular ve sızan haberler doğrultusunda Cullinan ne yazıkki X7 bazlı bir araç olacak gibi duruyor. Eğer bu sızıntılar doğru çıkarsa Rolls Royce tükürdüğünü yalar zira Bentayga, Q7 tabanlı olunca Rolls Royce, Bentley'e baya bi sallamıştı :D:D:D. Tabii arac cikmadan konuşmamak gerek birde ne olursa olsun o araba nin işçiliği ve malzeme kalitesi Rolls Royce olacak ve bundan ötesi yok :).
bentayga q7 değil :D bentayga pahalı tuareg, q7 büyük tuareg, cayenne hızlı tuareg, tuareg te bildiğin tuareg :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...