Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Screenshot_2017-09-20-19-18-01-1.png
images.jpg

Beyler bu imam hatipler full mu cekiyor..
Nerden aklima şimdi derseniz sabahlari servisi beklerken 20 norma öğrenci goruyorsam 2 tane ful kapalı ellerinde defter kalem öğrenci kiz görüyorum..
Normal okullar overload olmuş bu imamlar boşsa overload olan okullarda öğrenciler bir birini ezmeden onlara taşinmasi iyi olur.. Tabi normal eğitim vermek şarti ile

Nerden aklima şimdi derseniz sabahlari servisi beklerken 20 norma öğrenci goruyorsam 2 tane ful kapalı ellerinde defter kalem öğrenci kiz görüyorum..
Normal okullar overload olmuş bu imamlar boşsa overload olan okullarda öğrenciler bir birini ezmeden onlara taşinmasi iyi olur.. Tabi normal eğitim vermek şarti ile
evet :D full çekiyor valla imamhatipte okuyan kızların sonu belli. Erkek egemenliği altında dinin verdiği yük altında ezilip kalacaklar.
Erkekler açısından hiçbir sıkıntı yok. Çoklu evlilik meşrulaşırsa devlet tarafından, 5 tane imamhatip mezunu kız alırım bakarım keyfime valla :D

ya bi aralar en son aldığınız ürünler mi ne öyle bir başlık vardı aradım bulamadım biri ilgimi çeken bi ürün atmıştı aklıma geldi de bulamıyorum o başlığı bulan bi link atsın pls.

Yok abi hiçbiri full çekmiyor hepsi boş başarı konusunda imam hatip adamdır anadolu liseleri çöptür

Başka zaman Atam tek eşliligi getirdi diye övünürsünüz şimdi (şaka dahi olsa) yok 5 tane alirim falan pazarda satilmiyor herhalde , belki aramızda İmam Hatipli bir bayan yahut kadın yoksa dahi burasi panpalar locası degil farkindaysaniz uye olmayanlar tarafindan da okunabiliyor . O insanlarında bir gururu var . Buradan boyle yazmanız hiç hoş degil .

Sosyal medyada başka yerlerde de kadınları cinsel obje olarak gormeyin diye yazarsanız şaşırmam .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...