Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
valla komşunuz Zonguldak dahil olmak üzere gittiğim bi çok şehirde beni adana kebap urfa lahmacun vs haricinde en çok çeken lezzetler bolulu ustaların etli sulu yemekleri ve sütlü tatlıları oldu :D
Aynen dediğin doğru :)şöyle şöyleyeyim buranin hem ustalar meşhur hemde neredeyse herşey doğal oldugu için buralarda yenen yemeklerin tadı bir başka oluyor:D

Son düzenleme:
Benim Gibi Haribo yiyip, Winamp'den 2008 den kalma şarkıları dinleyen kaç tane Y kuşağı var forumda merak ediyorum.. Birde bazen Nütella kaşıklarım..

Bu oyunları bilen kaç kişi var burda ?
52fa751dc23226fe5e878c75f1ce8004.png

ffdc427d4aca250162fdf8204d7aeea6.jpg
ca26d1abb3d895345468a9f9df608157.jpg

Daha kolayı gelecekse kalkabilir problem yok :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Daha kolayı ve ya daha düzgün bir sistem gelemeyeceğine göre dokunmasınlar eğitim sistemine yeterli.Ayrıca kolay da olmasın herkes seviyesine göre gidiyor sonuçta milyon tane de 1.çıkmasın

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yan komşudan bangır bangır sesi gelen bir şarkıyla ortamı biraz rahatlatalım :D
Valla diyordum bu bebenin şarkısını mı dinleyeceğim , bu isin okulunu okumuş sanatcilar varken telefonuma bile indirdim fakat oficcial videodan degil maksat izlenmesi falan artmasin :D bagimlilik yapti :)

aynı zamanda @bt nin en sevdigi sanatci diye duymustum [emoji38]

Valla diyordum bu bebenin şarkısını mı dinleyeceğim , bu isin okulunu okumuş sanatcilar varken telefonuma bile indirdim fakat oficcial videodan degil maksat izlenmesi falan artmasin :D bagimlilik yapti :)

aynı zamanda @bt nin en sevdigi sanatci diye duymustum [emoji38]

la bebe dediğin senden büyük değil mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...