Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aladdin, Doom ve Resim açma oyunu :)

Ben bu adamın öldüğünü duyunca çok üzüldüm :( Bu da en sevdiğim parçalarından biri :(

Doom dogru ama digeri prince of persia olacakti, resim acmanin adi da volfied
Abi yeter yaslarimiz belli oluyor genc gibi takiliyoruz surda ya :(
Hala genciz ya sen erken moda girmissin :D Benim 3 yasinda kizim var :D
Ben bizim jenerasyonun en sansli jenerasyonlardan biri oldugunu dusunuyorum, en ilkelden en son teknojiye gecisin butun evrelerine sahit olduk. Sokakta oynarken kolumuzu bacagimizi kirdik :D simdikiler evden disari cikmiyor !!!

Ben bizim jenerasyonun en sansli jenerasyonlardan biri oldugunu dusunuyorum, en ilkelden en son teknojiye gecisin butun evrelerine sahit olduk. Sokakta oynarken kolumuzu bacagimizi kirdik :D simdikiler evden disari cikmiyor !!!

aa7d103d-ba62-4077-9ddd-b6a7988df1e6.jpg

şu karikatür geliyor hep aklıma, şaka gibi bi nesil geliyor

Abi yok simdi kendimizi kandirmayalim allah bagislasin abi konustuk zaten bunlari yuzyuze ama uzunca bi sure elimi ayagimi baglayacak cocuk fikri uzak geliyor baya baya :D

S4 te direk yüklu bi program vardı tv kumandası olarak kullanılıyordu kumanda bozuldu da ikide bir kalk otur olmuyor şuan ki tel de samsung ama yok o uygulama bilen varmı dogru düzgün çalişan tv kumandası uygulaması?

Benimki yarin abi iban vereyim gelmeye ugrasma ama gelirsen de baklava sozun var :D

degil mi sevgili kaptanim @pulusoglu yok yaw @Sailor oldu galiba .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olmaz, @DuzboruDownpipe da senin gibi küççük olduğu için siz evden çıkamazsınız iban miban uğraşmayın

Abi yok simdi kendimizi kandirmayalim allah bagislasin abi konustuk zaten bunlari yuzyuze ama uzunca bi sure elimi ayagimi baglayacak cocuk fikri uzak geliyor baya baya :D

(seneye baba olur oranı 1,01)

Biz de çok oynadık çok bisiklet sürdük mahalle maçları filan yaptık da keşke bi 10 yaş filan büyük olsam diyorum eski zamanları görmek çok isterdim ben de atari filan oynadım da yani o ilkellikten teknolojiye geçişi görmek isterdim açıkçası.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Babam ahşap kasa sony tv almiş ti. Betamax oynatıcıda yaninda gelmilti.. Evde tek başina filmi ilk ciktiğinda 6 ay boyunca betamax kasetinin çıkmasini bekledim. Eve 6 km uzakta kaset kiralayan dükkan vardi. Kimlik aliyordu film verirken..
Benim büyük yegenlerim elm sokaği kabusunu izlerdi kasette. Gunduz vakti perdeleri çeker karanlik yapardik evi...
Vay anasını yaaaa. Ne kadar yaşlanmişiz...

@TheAMG56 hoş geldin knk nasılsın
Hoş buldum reisim. :D Seni, daha doğrusu sizleri sormalı. Nasılsınız, iyi misiniz? İşler güçler, keyifler, sağlık sıhhat ne alemde ahali?

Special ask to:
@alfhonso Hacım nasılsın yahu. Yazıyoruz ediyoruz sesin soluğun çıkmıyor. Senin makina ne alemde :)

Son düzenleme:
Bakın piyasasi yok , son sahibi olursun denilen ZJ kasa grand cherokee 1hafta icinde favorimdeki iki araçta gitti hakikaten temizlerdi . İkiside kadikoyde ve ikiside yesildi .

Duzenli olarak favorilerimden araclar eksiliyor şuan sırada Pradolar var ama birisi çok ucuk fiyatlı digeride 4.0 benzinli ikisininde satilmasi zor :D

Avensis var 1 haftaya gider o da :)

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...