Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Herkese iyi pazarlar
Cehaletimi mazur görün de, bu adam ne yapıyor sorması ayıp?
175c7db661b054319d274e4b5f87b0f1.png

İnanır mısın, ilk aşkım bana tekmeyi bastıktan sonra amcamla dertleştiğimde o da bana aynı şeyi söylemişti. '' En zeki kadın en aptal erkeğin zekasına sahiptir. Tamam anamız bacımız ama maldırlar yani. '' gibisinden bir cümle kurmuştu. O gün ve bugün görüp işittiklerim yüzünden erkekliğimden utanıyorum. Kadınların dünya üzerinde ne kadar değerli olduğunu anlamamış olan insanlara da yazıklar olsun.

İnanır mısın, ilk aşkım bana tekmeyi bastıktan sonra amcamla dertleştiğimde o da bana aynı şeyi söylemişti. '' En zeki kadın en aptal erkeğin zekasına sahiptir. Tamam anamız bacımız ama maldırlar yani. '' gibisinden bir cümle kurmuştu. O gün ve bugün görüp işittiklerim yüzünden erkekliğimden utanıyorum. Kadınların dünya üzerinde ne kadar değerli olduğunu anlamamış olan insanlara da yazıklar olsun.
Amcan gibi düşünenlerin sayısı azımsanamayacak kadar fazla knk. Kadınlara zorbalığı dayatıyorlar kadının düşünmeye vakti bile olmuyor. Kadınlara seçme seçilme hakkı vereli daha 100 yıl olmadı. Bu konuda din, ırk, dil fark etmiyor. Çoğu yerde böyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...