Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yorucu bir günden selamlar beyler :)
c0c961b0165408501bf30e001a30b1b7.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gencler benden gunun kiyagi. Xlr8 programini telefonunuza yuklemenizi siddetle tavsiye ederim. Eger ki ses sisteminizde guzelse inanilmaz olabiliyor

Allahın izniyle daha iyi olucaksın abi. ;) en kötü halimize bile şükretmek lazım. Her zaman bizden daha kötürlerini düşünmek lazım. Tabi en kötüsü bizsek... Allah korusun :(
Boyle zincirleme gonderilen mesajlari hic sevmem ama yeri gelmis, buraya birakayim soyle :D

Zengin, evinin balkonunda oturup dışarıyı seyrederken, çöp kutularından bir şeyler toplayan fakir birini gördü, "Allah'a şükürler olsun ki fakir değilim." dedi.
O sırada fakir adam etrafa baktı, el arabasında yürütülen engelli birini gördü, "Allah'a şükürler olsun ki engelli değilim." dedi.
Derken engelli adam yolda ambulansın hızla bir hastayı hastaneye yetiştirmekte olduğunu gördü, "Allah'a şükürler olsun ki hasta değilim." dedi.
Hasta da hastaneye vardığında ölen birinin morga götürüldüğünü gördü, "Allah'a şükürler olsun ki yaşıyorum." dedi....
İşte Allah'a teşekkür edemeyen kimse, sadece ölen kimseydi...
Öyleyse ne hâlde olursan ol, tam da şu anda Allah'a şükret. Çünkü her şeye rağmen sana yaşama fırsatı vermiştir...
Şimdi ben bunları yazabiliyorum ya ve sen de bu yazılanları okuyabiliyorsun ya, buna da şükürler olsun...

Son düzenleme:
Bende görünce baya araştırdım. Sanırım doğru. C segmenti için baya iddali bi araç ama bu olay gözümden düşürdü. Nerde fc5 görsem irite gözlerle arka çamurluklarına bakıyorum.

Facebookta ciddi bi kitle var konu üzerine grup kurmuşlar...

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...