Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LvntDmr67

Levo
Panpa
Beta Programı
27 Eki 2016
1,693
5,498
4,070
38
Ankara
Marka
Peugeot
Sorma, o taksi bayağı konuşulmuştu Zonguldak'ta. Gemi gibi gidiyordu sürekli ama son zamanlarda onu göremiyorum :D

ÖTV indirimiyle yenilemiş olabilir bende görmedim son zamanlarda

o demirparkın orda değil miydi yav? kedigöz olan mı? oysa bindim ben ona :p
Bahsettiğim bu müdür :)
1_1589.jpg

Kim?

Panpa
15 Eyl 2016
1,027
1,998
2,770
Marka
Subaru
Ama canım şimdi, 2,5 litre benzin parasına bendeki gibi, 100 km yol giden makinelerde var. 5 koltuk üstünde tavan. Siz bana sorun Ali abi az yakan çok kaçan , araba ne alalım diye, ben size seçenek sayarım . zibil gibi.. siz yeterki bu arabalara araba gözüyle bakın... Mesela bu

$_86.JPG
107 dimi bu yakınımda vardı iç anadoluda bir kış gecesi yerde kar varken yaz lastiği ile 5km yolda fırıl fırıl döne döne gitmiştik ama yazın boyuna göre canavar gibi. Motorun alt devirleri çok ölü maalesef ayrıca yalıtım ve güverlikten eser yok. Genel olarak istanbula 1 e 1 yakıtını bilmiyorum çünkü casio saat kadar küçük ekranda yazmıyor :)

P.S 4 kişi çok rahat >100km yapılır 2 kişi iken 2 defa 400km uzun yol yapmış ama şait olmadım.

mustafa.e

Panpa
Beta Programı
8 Eyl 2016
2,884
8,361
4,570
25
İstanbul
Marka
Volkswagen
Ama canım şimdi, 2,5 litre benzin parasına bendeki gibi, 100 km yol giden makinelerde var. 5 koltuk üstünde tavan. Siz bana sorun Ali abi az yakan çok kaçan , araba ne alalım diye, ben size seçenek sayarım . zibil gibi.. siz yeterki bu arabalara araba gözüyle bakın... Mesela bu

$_86.JPG
Abi mesele sadece az yakmak değil ki. Köprü trafiğine girince gene 2 saat bekletecek, merkezi bi yere gidince gene otopark sıkıntısı çekecek :D yoksa beni de biliyosun ben böyle arabalara ön yargılı değilim :D

DouglasAdams

DOKTOR
Destekçi
24 Mar 2017
9,921
2
24,234
5,320
İzmir
Marka
Toyota

$_86.JPG
Demek çok kaçan (buraya random gülme gelecek)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Tespit Edildi!

OTOPARK.COM Forum'u Adblock ile kullanmanız bizi üzdü

Değerli ziyaretçimiz/üyemiz, OTOPARK.COM Forum ücretsiz bir oluşum olup, maliyetlerin karşılanması için reklamların yayınlanması gerekmektedir. Lütfen Adblock'u OTOPARK.COM'dan hariç tutunuz.

Tamam, AdBlock'u devre dışı bıraktım