Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ekli dosyalar

• 2017-10-01 14.18.50.jpg
    2017-10-01 14.18.50.jpg
    753.2 KB · Görüntüleme: 335
Bizim siteye yeni Bentley Continental GT V8 gelmiş :D. Plakalardan anladığım kadarıyla ikiside aynı kişinin aracı. Allah hayırlı günlerde bildirsin iki aracında konfigürasyonları cok guzel özellikle Continental'in lacivert beyaz karışım deri spor koltuklarına bayıldım :).

Bizim siteye yeni Bentley Continental GT V8 gelmiş :D. Plakalardan anladığım kadarıyla ikiside aynı kişinin aracı. Allah hayırlı günlerde bildirsin iki aracında konfigürasyonları cok guzel özellikle Continental'in lacivert beyaz karışım deri spor koltuklarına bayıldım :).

Fotolar harika:) fırsatın olurda 3. fotodaki gibi bentleyin arkasından 911i çekebilirsen harika olur

O zaman benim telefon artik hakkin rahmetine kavusmus :D
Valla aslında benim telefonda kosmetik anlamda bitik ama nazar değmesin pili, kamerası, uygulamaları açma hızı ve güncellemeleri takır takır alıyor :D:D. 1600 civarına alabileceginiz en iyi ve en risksiz telefon bence net olarak S7. Bu arada telefonum 32GB ve 31'i dolu fakat buna rağmen hala kasma veya donma gibi bir durum yaşarmadı sadece galeriyi açtığınızda bütün fotoğraflar pat diye yuklenmiyor ama bence bu durum çok normal zira galeri ağzına kadar dolu ve telefon 4GB Ram'e sahip. Kamera konusunda S8 ile S7'nin tek farkı kamera sensörlerinin yazılımıymış :D yani S8'e pek gerek yok S7 kamera anlamında aynı yedek parça olarak ucuz ışletim sistemi olarak stabil ve S8'de olduğu gibi 4GB Ram'e sahip :).

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...