Geyik Başlığı 3

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abilerim ve Arkadaslarim, Ailem araba konusunda ancak 50k kadar destek cikabiliyor sadece. Üzerine 30 40 kadar koyup 80k ya kadar araba almak istiyorum. Öneriniz var mi acaba ?

Tarihe not
02/10/2017
1. Köprüde sgs çalışması hazırlığı var 2018 e kalmadan çift yön ücret alınacak köprülerden hazır olun
Benim arabayı buradan geçirmeyi deneyeceğim demektir.
upload_2017-10-2_14-19-18.png

Abilerim ve Arkadaslarim, Ailem araba konusunda ancak 50k kadar destek cikabiliyor sadece. Üzerine 30 40 kadar koyup 80k ya kadar araba almak istiyorum. Öneriniz var mi acaba ?
:) https://www.otopark.com/forum/threads/kendime-arac-bakiyorum-hangisi.4672/
Benim seçenekler arasında tercihim 9-3 olur. Olmazsa S60 derim. Daha üstü sana fazla ağır gelir.

Asla lpg'ye bakma. Markaya çok hakim değilim ama benzinli motorları genel olarak turbolu oluyor. O yüzden uzun süre lpg'yi kaldıramaz. Benzinli alırsan da aldıktan sonra kendin taktırmaya kalkışma. O "sorunsuz araba"nın tank hisli büyüsü bir süre sonra tamamen bozulur. Benzini beni aşar diyorsan git direk dizellerine bak.

Km olarak 200.000'in üstüne çıkma. Motor (belki yürüyen de) sağlam kalsa bile koltuk ayar motorları, silecek motoru, farklı farklı sensörler gibi parçaların ekonomik ömrü tamamlanmaya başlayacağı için ufak tefek arızalar yaşatmaya başlar. Kısa sürede sayısı da artar. Sanayide oto elektrikçide Doğan SLX'in yanına aynı merkezi kilit arızası için arabayı çekmek can sıkıcı olur :)

Bir de eğer Saab alacaksan yaşadığın şehirde servisini ustanı ve yedek parçacını arabadan daha önce hazır et. Nasılsa vardır deme, markanın durumu malum.
Bu cevap uymuyorsa bizim Fiesta'yı satalım =)

Kapatıyorum baba benim 320d nin esp sini yan yan bir veriyorum kavşağın çıkışa kadar ayağı frene koymuyorum yaaa:D
Apekse kafayı koyuyorum arkası aça aça geliyor; ufak bir çıtır yazılımla piste atıcam kendimi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...